Habaja endurosprindi võit läks Martin Leokile

Eesti endurosprindi karikasarja teisel etapil Harjumaal Habajal oli täna kiireim mees Martin Leok (KTM, Sõmerpalu MK), kellele läks ühtlasi ka E2-klassi esikoht. Absoluutarvestuses teise aja sõitis välja Toomas Triisa ja kolmanda aja soomlane Marko Leponiemi, mõlemad on samuti E2-klassi sõitjad. Endurosprint on tavalisest lühem endurovõistluse, mis kulgeb reeglina suletud teedel ja kus võib osaleda ka

Rivo Poltimäe võitis neljandat aastat järjest kombiharjutuses Eesti meistrikulla

Võrumaa laskurid Rivo Poltimäe (pildil) ja Tauno Tamm saavutasid eile Männikul peetud kombiharjutuse Eesti meistrivõistlustel kaksikvõidu. Neljandat aastat järjest haavlilaskmisest ja vintrelvast laskmisest koosnevas kombineeritud harjutuses Eesti meistriks tulnud Poltimäe võidutulemus oli 759 punkti, Tauno Tamm kaotas talle 14 ja kolmanda koha saanud Ain Vihemets (EJSL) 19 punktiga. Teidtest Võrumaa mestest tuli Kaupo Kindsigo 737

15. Võru triatloni võitis Allar Soo

Eile Võrus Kubijal peetud 15. Võru triatloni, mis oli ühtlasi ka Eesti krosstriatloni meistrivõistluste esimene etapp, võitis Allar Soo. 380 meetri ujumiseks, 18 kilomeetri rattasõiduks ja 4,2 kilomeetri jooksuks kulus 21aastasel Jõgeva maakonna noormehel aega kokku 1:05.41,33. Teiseks tulnud Priit Tuisk Põlvast kaotas võitjale 26,55 sekundiga, kolmandana lõpetas tallinlane Priit Ailt (+1.48,28). Parima võrulasena oli

Haanja rattaklubile Värskast rohkelt auhindu

Eile toimunud 11. Värska GP rattamaratonil võitsid Haanja rattaklubi sõitjad viis esikohta: omas vanuseklassisolid parimad Mari-Liis Mõttus (N16), Sander Nool (M18), Tarmo Mõttus (M40), Olavi Mõts (M45) ja Alar Reiska (M50). Sven Liivamägi (M16) sai teise koha. Lisaks võideti võistkondlik esikoht, mille tõid Pait Hirv, Alar Reiska ja Tarmo Mõttus, ning sõidu ainuke mäefiniš, mille