Pulli järve jooksul oli kiireim Ivar Ivanov

Kümnenda Pulli järve jooksu võitis täna Ivar Ivanov, kel järvele kahe ringi peale tegemiseks kulus aega 23.45,8. Esimese umbes 3,5 km pikkuse ringi järel juhtisid jooksu koos Ivanov ja Margus Koor, lähimad jälitajad kaotasid neile 20 sekundiga. Teisel ringil tegi Ivanov ka viimase konkurendiga asjad selgeks ja finišeeris kindla võitjana. Koor kaotas talle 32 sekundiga

Tanel Leok naasis vigastuspausilt teise kohaga

Tanel Leok tegi nädalavahetusel Briti motokrossimeistrivõistluste etapil esimesed sõidud pärast juuni alguses sama sarja eelmisel etapil toimunud kukkumist ja rangluu murdmist. Eile Põhja-Iirimaal Desertmartini rajal sõidetud etapil saavutatud teine koht on heaks märgiks, et taastumine vigastusest on korralik. MX1-klassi esimeses võistlussõidus sai Tanel Leok Läti parima krossimehe Matiss Karro järel teise koha, teises sõidus mahtus

Jan Jakobson jäi ADACi etapil esikümnest välja

Jan Jakobson sai eile Aichwaldis Saksamaa ADAC krossisarja etapil MX Junior Cup klassis (85 cm3) kahe sõidu kokuvõttes 11. koha. Enamat ei lubanud saavutada esimeses sõidus punktideta jäämine. Teise sõidus sai 14aastane Võrumaa krossiposs seitsmenda koha. Etapivõit läks esimese sõidu teisena lõpetanud ja teise sõidu võitnud taanlasele Glen Meierile. Sama palju punkte kogus ka esimese

E3-klassi enduro MM-kuld leidis omaniku,
Aigar Leok liigub hõbemedali suunas

Aigar Leok (TM) pidas eile Kreekas Kastorias enduro MM-etapil E3-klassis teise koha pärast maha kõva lahingu prantslase Mathias Bellinoga (Husaberg), kuid pidi lõpuks konkurendile siiski 5,90 sekundiga alla vanduma. Neist rohkem kui minuti võrra kiirem oli E3-klassis taas prantslane Christophe Nambotin (KTM), kes kindlustas endale etapivõiduga juba ka tänavuse maailmameistritiitli. Esimesena esikolmikust välja jäänud portugallane