Laura Joonas jõudis juunioride
orienteerumise MMil lühiraja finaali

Juunioride orienteerumise MMil Tšehhis Hradec Královés sai Laura Joonas täna lühiraja kvalifikatsioonis oma eeljooksus 15. koha ning pääses homsesse finaali. Eeljooksu võitnud Lucy Buttile (Suurbritannia) kaotas Joonas 2,8 km pikkusel rajal 4.40ga. Finaali pääses kolmest eeljooksust kokku 60 sportlast, eestlannadest sai peale Joonase edasi veel Evely Kaasiku. Noormeeste konkurentsis läks Tanel Papi võistlus aia taha

Mari-Liis Tulev viskas Võrumaa meistrivõistlustel odaviskes uue maakonna tipptulemuse

Eile õhtul Võru spordikeskuse staadionil peetud Võrumaa kergejõustiku-meistrivõistlustel oli parimaks tulemuseks 18aastasele Mari-Liis Tulevile naiste odaviskes võidu toonud 45.13, mis on uus Võrumaa rekord ning annab Eesti hooaja edetabelis talle kuuenda koha. Senine Võrumaa rekord uue odaga oli mullu mais Tulevi visatud 43.86. Vana odaga püstitatud Võrumaa rekord on 1967. aastast 51.60ga Juta Martinsoni nimel.

Võrulased võitsid tuletõrjespordis medaleid

Rakveres eelmisel nädalal peetud Eesti meistrivõistlustel tuletõrjespordis võitis 4 x 100 meetri teatevõistluses kulla ja mootorpumbaga hargnemises pronksi Lõuna päästekeskuse võistkond, kuhu Võrumaa meestest kuulusid Raul Juur, Mario Pajustik ja Ragnar Lai. Lisaks võitis Pajustik esikoha ka 100 meetri takistusribal ning tuli konksredeliga ronimises neljandaks, Lai sai mõlemal alal kuuenda koha. Eesti noorte meistrivõistlustel said

Eliise Hollas ja Kertti Külm jätkasid edukat rannavollehooaega turniirivõiduga Lätis

Eesti rannavõrkpallisarja kahel tänavu peetud etapil võidutsenud Eliise Hollas ja Kertti Külm jätkasid edukat hooaega Lätis, kus võitsid laupäeval lõunanaabrite rannavollesarja avavõistluse Jurmalas. Alagrupis kolmest mängust kaks võitu noppinud Külm ja Hollas võitsid veerandfinaalis lätlannad Liene Cielēna ja Marta Ozolina 2:0 (14, 15) ning seejärel poolfinaalis leedulannad Simona Vaičiukynaite ja Urte Andriukaityte 2:0 (15, 14).

Martin Leok tuli Leedus mõlemal päeval teiseks

Martin Leok sai nädalavahetusel Leedus Lapės toimunud Balti enduromeistrivõistluste etapil mõlemal võistluspäeval nii absoluutarvestuses kui ka E2-klassis teise koha. Laupäeval läks esikoht soomlasele Valtteri Tiainenile, pühapäeval leedulasele Arunas Gelažnikasele. Enne juuli lõpus Lätis Vidrižis toimuvat meistrivõistluste viimast etappi on Leok E2-klassi kindel liider, edestades lätlast Jānis Vintersit juba 47 punktiga.