Tuule Müürsepp, Kristin Saua ja Stefani Vissel krooniti kergejõustikus Eesti noortemeistriks

Täna Rakveres alanud Eesti juunioride ja B-klassi kergejõustikumeistrivõistlustel võitsid Võrumaa B-klassi tüdrukud kolm kulda ja ühe hõbeda. Väga edukaks kujunes tänane päev Antsla tüdrukule Tuule Müürsepale, kes võitis kettaheites kulla ja kuulitõukes hõbeda, kettaheites püstitas ta seejuures uue Võru maakonna B-vanuseklassi rekordi 46.21. Kettaheitevõit oli võimas, lähim konkurent Valeria Radajeva (Audentes) kaotas Müürsepale täpselt kuue

Laura Joonas oli juunioride MMil lühirajal 43.

Tšehhis Hradec Královés jätkuval juunioride orienteerumise MMil jagati täna medaleid lühirajal. Neidude konkurentsis sai võrulanna Laura Joonas 43. koha. 3 km pikkusel 14 kontrollpunktiga rajal võitis ajaga 25.05 kulla taanlanna Miri Thrane Ødum. Joonas kaotas talle 8.31ga. Teine finaali pääsenud eestlanna Evely Kaasiku oli 46. Noormeestest võitis kulla Emil Svensk (Rootsi). Tanel Papp oli C-finaalis

Siim Plangi kõrval on Viru rallil Urmas Roosimaa

Siim Plangi kaardilugejaks eeloleval reedel ja laupäeval Lääne- ja Ida-Virumaa teedel toimuval Viru rallil on suurte kogemustega Urmas Roosimaa. Tegu on ühekordse projektiga, kuna Plangi tavapärane kaardilugeja Marek Sarapuu ei saa sel korral osaleda. Eesti autoralli meistrivõistluste kolmandaks etapiks olevale Viru rallile registreerus 71 meeskonda. Stardirivi avab Ford Focus WRC autol sõitev absoluutarvestuse Eesti meistrivõistluste

Suvevollesarja juhivad Karlis Klaar ja Maris Kirss

Credit24 suvevollesarja viienda Võrumaa etapi võistid eile meestest Keit Kivi, Marko Mett, Jarek Jänes ja Hendrik Rikand. Teise koha said Henri Treial, Raivo Hallik, Jürgen Annus, Märt-Hendrik Olm ning kolmanda koha Karlis Klaar, Kardo Kivioja ja Reijo Klade. 39 meest oli jagatud kümnesse võistkonda. Meeste Võrumaa tabeli liidrina jätkab Klaar, kel kirjas 56 punkti. Teisel