Laura Joonas oli juunioride orienteerumise
MMil sprindis 64., Tanel Papp oli 126.

Juunioride orienteerumise MMil Tšehhis Hradec Královés jagas Laura Joonas täna sprindis neidude konkurentsis 64.-65. kohta, Tanel Papp lõpetas noormeeste seas võistluse 126. kohaga. Maailmameistriks tulid norralanna Heidi Mårtensson ja šveitslane Florian Schneider. Joonas kaotas võitjale 2,1 km pikkusel rajal 2.26ga, Papp 2,4 km pikkusel distantsil 3.33ga. Eesti orienteerujate parimateks tulemusteks jäid täna Evely Kaasiku 24.

Taavi Leok mängis ka Leedu ja Ukraina vastu

Järgmisel nädalal algavaks U20 vanuseklassi korvpalli EMiks valmistuv Eesti noormeeste korvpallikoondis kaotas eile kontrollturniiril Rakveres Leedule 54:75 (27:41), ent võitis täna lisajal Ukraina 82:80 (33:35, 73:73). Taavi Leok mängis leedulaste vastu 16 minutit ja viskas selle ajaga kaks punkti. Tänases mängus Ukrainas pääses ta platsile kolmeks minutiks ja kätt valgeks ei saanud.

Täna algavatel Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel asub esikohta jahtima kuus meeskonda

Täna algavad Võrumaa jalgpallimeistrivõistlused ning kohe esimeses mängus, mis peetakse algusega kell 20 Puigal, lähevad vastamisi mullused finalistid, tiitlikaitsja Rantipol ja talle esikohamängus penaltitega alla jäänud Rõuge. Veel osalevad meistrivõistlustel Navi Vutiselts (mullu 4.), Ader ja Jalkasõbrad (5.), Kuperjanovi JP (6.) ning uustulnuk Rauameister. Esialgu oli osalejate nimekirjas ka rahvaliigas mängiv FC Jupiter, kes viimasel

Võrus toimus taas Kristjan Kaisi rannavollelaager

Selle nädala esmaspäevast neljapäevani toimus Võrus Kristjan Kaisi rannavõrkpalli suvelaager, millest võttis osa 44 last – 11 tüdrukut ja 33 poissi vanuses 8-17 eluaastat, vahendas Võru VK kodulehekülg. Noori võrkpallihuvilisi oli lisaks võrukatele ka Tartust, Põltsamaalt ja Oravalt. Treeningud, kus noored lihvisid erinevaid rannavolle elemente ja mänguoskust, toimusid Tamula rannas iga päev kella 10–13 eri

Rõuge saab peagi väikse kunstmuruplatsi

Rõuge jääväljakust saab suveks jalgpalliväljak – eile pärastlõunal jõudis kohale kunstmuru, mis peagi väljakut katma hakkab. Rõuge vallavolikogu esimehe Jaak Pächteri sõnul peaks Võrumaa esimene kunstmurukattega väljak valmima 1. augustiks. Kogu projekti maksumus on 37 000 eurot, millest 85% tuleb Leader programmist. Projekti veab Rõuge spordiklubi. „Väljakul on plaanis korraldada erinevaid turniire ja loomulikult ka

Rõuges joostakse homme maratoni

Homme, 6. juulil joostakse Rõuges maratoni. Jooksu korraldaja Ivar Tupi sõnul polekski ju Eestit viimastel aastatel tabanud maratonibuumiga seoses tegu erilise sündmusega, aga paar nüanssi muudab selle uudse võistluse huvitavaks. „Esiteks pole Võrumaal teatavasti varem n-ö puhast maratoni joostud. Sügisese Haanja Jala100 ultraürituse raames on küll maratoni vaheaega registreeritud, aga seal on ikka põhidistantsiks 100