Mark Laine ja Jaan Rakaselg võitsid paadiralli

16. Rõuge kummipaadiralli võitsid Mark Laine ja Jaan Rakaselg (pildil). Lainele on tänavune võit järjest juba kolmas, koos Rakaseljaga võidutses ta ka tunamullu. Teiseks tulid tänasel võistlusel Ats Laine ja Asko Saarepuu ning kolmandaks Indrek Ivask ja Taavi Tammesoo. Naistest olid kiireimad üldjärjestuses 30. koha saanud Monika ja Merilin Irves. Foto: Facebook Tulemused Pildid

Siim Plangi tõusis Viru rallil kuuendaks

Siim Plangi ja Urmas Roosimaa (Mitsubishi Lancer Evolution) lõpetasid Eesti meistrivõistluste etapiks olnud Viru ralli absoluutarvestuses kuuenda ja N4-klassis viienda kohaga. Eile ralli esimesel linnakatsel rehvi lõhkunud ja aega kaotanud Plangi alustas teist võistluspäeva 13. kohal ning kerkis seega täna seitsme koha võrra. Kindel võit läks Ford Focus WRCga sõitnud Georg Grossile – Raigo Mõlderile,

Eesti neiud olid 14., noormehed diskvalifitseeriti

Tšehhis Hradec Královés lõppes täna teatevõistlustega juunioride orienteerumise MM. Eesti naiskond, kus ankrunaiseks Laura Joonas, sai 14. koha ja meeskond diskvalifitseeriti. Mõlemad kullad võitsid Tšehhi tiimid. Eesti naiskond (Evely Kaasiku, Madli-Johanna Maidla, Laura Joonas) kaotas esikoha võitnud tšehhidele 9.30ga. Eesti meeskonnas tegi Tõnis Laugesaare ja Heino Ollini järel viimast vahetust jooksnud Tanel Papp märkevea ja

Rõuge rannavolleturniiri võitis Eesti Pagar

Rõuges täna peetud rannavõrkpalliturniiri võitis Eesti Pagari võistkond (pildil), kuhu kuulusid Olari Venno, Jarek Jänes, Antti Juul, Gris Kallas ja Janek Vislapuu. Teise koha sai TUPS (Janno Jõela, Tõnu Leemet, Sergei Dinis, Rain Kesperi) ja kolmanda koha Orava Õhujõud (Helger Hääl, Tauri Sulg, Andri Aganits, Lauri Toma). Foto: Facebook

Võit tõstis Navi Vutiseltsi koha võrra kõrgemale

Navi Vutiselts võitis täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste vahelejäänud mängus võõrsil Tartu Löögi 5:2 ning tõusis III liiga lõunatsooni tabelis koha võrra kõrgemale, üheksandaks. Esimese poolaja võitis Navi meeskond Margus Mõttuse, Tauri Maidla ja Eleri Jürisaare väravatest 3:0. Teise poolaja esimese tosina minutiga vähendasid tartlased vahe minimaalseks. Navi võitu siiski käest ei lasknud, 73. minutil lõi Maidla

Rõuge maratoni võitis Allan-Peeter Jaaska

Esmakordselt toimunud Rõuge jooksumaratoni võitis täna ajaga 3:08.16,4 Allan-Peeter Jaaska. Teiseks tulnud Erkki Etverk kaotas talle kaheksa ja poole ning kolmanda koha saanud Ergo Meier juba ligi 19 minutiga. Parimate Võrumaa jooksjatena jagasid Tõnu ja Peeter Hendrikson ajaga 3:49.00,4 10.-11. kohta. Kiireim naine oli ajaga 3:52.12,1 Kaire Kallak. Võrulanna Gätly Valge oli ajaga 4:05.38,4 naistest