Rahvaliiga alagrupi tipus särab taas Jupiter

FC Jupiter purustas täna Eesti jalgpalli rahvaliigas Kose JK 11:2 ning hõivas IV alagrupis taas vahepeal Laheda SK käes olnud liidripositsiooni. Kristjan Kikkas lõi võitjate kasuks kuus väravat, kaks tabamust said kirja Indrek Raag ja Ragnar Rebane ning ühe Emil Haljend. Tabelisse on kantud ka FC Wertykali loobumisvõit Roosu SK üle. Rahvaliiga IV alagrupi tabel

Ants Raag oli meesveteranidest täpseima käega

Täna Pärnus toimunud Eve Suitsu memoriaalil vibulaskmises osales ka kolm Sõmerpalu vibuklubi Välk täpsuskütti ning Ants Raag võitis neist meesveteranide seas esikoha, saades harjutuses FITA-1 kirja 808 silma. 1999.-2000. aastal sündinud tüdrukute hulgas tuli Karolin Ilves 2 x 30 meetri distantsil 297 silmaga üheksandaks ning 2001. aastal ja hiljem sündinud poiste arvestuses Andri Ilves 2

Tanel Leok pidi Läti MM-etapil leppima 18. kohaga

Tanel Leoki hooaeg jätkub üle kivide-kändude, Lätis Kegumsis ei saanud ta täna motokrossi MX1-klassi MM-sarja etapil enamat 18. kohast. Sel hooajal teist etappi TMi tsikliga sõitev Leok oli esimeses sõidus 14. ja teises sõidus 17. Etapivõit läks teise sõidu võitnud itaallasest tiitlikaitsjale Antonio Cairolile esimese sõidu kiireima mehe Ken de Dyckeri ja Clement Desalle’i (mõlemad

Eliise Hollas ja Kertti Külm püsivad Eesti rannavollesarjas võitmatutena

Eliise Hollas ja Kertti Külm (pildil) võitsid täna Kuressaares Eesti rannavõrkpallisarja kolmandaks etapiks olnud Silveston Cupi. Ka sarja kahel eelmisel etapil võitmatuks jäänud Võru-Tartu paar alistas finaalis Triin Kuuse ja Inga Parve 2:1 (-12, 13, 10). Külm ja Hollas alustasid turniiri kahe kerge võiduga, 2:0 alistati nii Anett Karjamaa ja Maret Pukspuu kui ka Kaia

Georg Otsa mälestusvõistluse võitis olümpiaujuja

Georg Otsa mälestusvõistluse pikamaaujumises võitis Andres Olvik, üle Tamula järve ja tagasi (umbes 2,2 km) ujumiseks kulus tal aega 24.33,9. Nii kiiresti kui täna pole seda distantsi varem läbitud. 27aastase, 2008. aastal ka Pekingi olümpiamängudel seliliujumises võistelnud Olviku järel tuli teiseks Kregor Zirk ning kolmandaks selle võistluse varem kolmel korral võitnud Johan Rohtla. Esikolmik mahtus

Karel Kutsar avas motokrossi EMil punktiarve

16aastane Võru noormees Karel Kutsar (KTM) teenis täna 250 cm3 tsiklite motokrossi EMil (EMX250) esimesed punktid, kui lõpetas Lätis Kegumsis peetud etapil finaalsõidu 16. kohaga. Kaksikvõidu said finaalis šveitslased Jeremy Seewer ja Valentin Guillod, kolmandaks tuli hollandlane Ceriel Klein Kromhof. Avaringilt 21. mehena tulnud Kutsar tõusis viienda ringi lõpuks 16. kohale, ent langes siis 25.

Viljar Kannimäe sõitis Rakkes esikahekümnesse

Viljar Kannimäe sõitis tänavuses Samsung Estonia Cup rattamaratonisarjas tänavu esimest korda 20 parema hulka, lõpetades täna Rakke rattamaratoni 17. kohaga. 59 km pikkuse sõidu võitis Peeter Tarvis ajaga 2:04.27. Kannimäe kaotas talle viie minutiga. Teistest Võrumaa meestest jõudsid saja parema hulka veel Raul Olle (32.), Tarmo Mõttus (42.), kado Oru (50.) ja Aimar Hussar (60.).

Meelis Kanep jagas Viljandis 7.-12. kohta

Viljandis täna lõppenud 47. Ilmar Raua mälestusturniiril males kogus Meelis Kanep üheksast partiist kuus punkti ning jagas 7.-12. kohta. Ülar Lauk ja Siim Kanep said kirja viis punkti ning olid 22.-30. koha jagajate seas. Turniiri, kus osales 70 maletajat, võitis seitse punktiga valgevenelane Vladislav Kovaljov. Sama palju punkte kogus ka Mikael Agopov (Soome).