Jevgeni Bobrõšev võitis Sõmerpalus kolmandat aastat järjest Väino Leoki rändkarika

Sõmerpalu staadionikrossi peaauhinna, Väino Leoki rändkarika võitis kolmandat aastat järjest Venemaa krossimees Jevgeni Bobrõšev. Superfinaalis jõudsid tema järel esikolmikusse Harri Kullas ja lätlane Matiss Karro, varem MX1 Inter klassi võidu saanud Tanel Leok kukkus ja jäi kaheksandaks. „Finaal väga keeruline polnud, sain ees minema ja keegi väga ohtlikuks ei osutunud. On väga suur au seda

Kaks isiklikku rekordit püstitanud Martin Paakspuu on MMil kaheksavõistluses avapäeva järel 20.

Martin Paakspuu (pildil) on U18 vanuseklassi kergejõustiku MMil Donetskis kaheksavõistluses esimese võistluspäeva järel 2886 punktiga 20. kohal. Oma maikuus Lätis püstitatud isikliku rekordi (5629 punkti) graafikut edestab ta 47 punktiga. 29 võistleja seas selle hooaja seniste tulemuste võrdluses 17. kohal olev võrulane tegi täna igati hea võistluse. Esimesel alal, 100 meetri jooksus kordas ta 11,61ga

Õilme Võro jooksis MMil isikliku rekordi lähedale

Õilme Võro (pildil) sai täna Ukrainas Donetskis U18 vanuseklassi kergejõustiku MMil neidude 100 meetri eeljooksus aja 12,45, mis andis talle üldjärjestuses 60 võistleja seas 38. koha. Isiklike rekordite võrdluses edestas ta enne võistlust vaid kaheksat konkurenti. Võro sattus tugevaimasse eeljooksu, kus ainsana neli neidu aja alla 12 sekundi said. Jooksu võitis 11,61ga rootslanna Iréne Ekelund,

Suvevollesarjast on kolmveerand läbi

Suvevollesarja Võrumaa kuuenda etapi võitsid meestest Kaspar Maila, Kardo Kivioja, Ardi Kikas ja Martin Kammer ning naistest Haide Haring, Ave Saaremägi, Ülle Olli ja Anu Raag. Meestest said eile Võru pargiväljakutel toimunud võistlusel teise koha Karlis Klaar, Jürgen Annus, Jarek Jänes ja Risto Kahre ning kolmanda koha Raivo Hallik, Urmo Kallakas, Tair Vaher ja Margo

Sõmerpalus sõidetakse täna krossi ja endurot

Sõmerpalus toimub täna rahvusvaheline motokross, kus kuuendat korda võisteldakse Väino Leoki rändkarikale. Esimeste treeningutega alustatakse kell 13.20. Finaalid algavad kell 17 ja superfinaal umbes kell 20.45. MX1- ja MX2-klassi stardinimekirjades on mitmeid kuulsaid nimesid, eesotsas rändkarika kahe eelmise aasta võitja Jevgeni Bobrõševi (Venemaa) ja Sõmerpalu enda mehe Tanel Leokiga. Konkurentsi pakuvad neile britt Shaun Simpson,