Martin Paakspuu parandas noorte MMil kaheksavõistluses 104 punktiga isiklikku rekordit

Donetskis U18 vanuseklassi kergejõustiku MMil püstitas Martin Paakspuu kaheksavõistluses uue isikliku rekordi, kogusumma 5733 punkti andis talle 19. koha. Noormehe senine isiklik rekord oli 5629 punkti. Tänane võistluspäev algas 110 meetri tõkkejooksuga, kus Paakspuu kärpis isiklikust rekordist 0,03 sekundit, saades ajaks 14,93. Kõrgushüppes tuli seejärel väike tagasilöök, sest alistus vaid 1.81 ehk kuus sentimeetrit madalam

Jätka lugemist →

Lauri ja Timo Sild läbisid lühiraja valikusõela

Orienteerumise MMil Vuokattis selgusid täna lühiraja finalistid, homsesse finaali 45 parema hulka pääsesid nii Lauri kui ka Timo Sild. Ülimalt tehnilisel ja raske läbitavusega kaljumaastikul oli konkurents tihe, ent Võru noormehed said oma ülesandega kenasti hakkama. Lauri Sild jooksis esimeses eeljooksus välja neljanda aja, kaotades jooksu võitnud Daniel Hubmannile (Šveits) 4,1 km pikkusel rajal 2.33ga.

Jätka lugemist →

Kolm Võrumaa tüdrukut võistles Balti matšil

Valgas eile peetud B-klassi Balti kergejõustikumaavõistlusel võistles Eesti koondises ka kolm Võrumaa tüdrukut. 100 meetri jooksus saavutas Kristin Saua (pildil) uue isikliku rekordi 12,77ga teise koha, kaotades vaid 0,02 sekundiga leedulannale Giedre Vytuvytele. Saua jooksis ka väike-rootsi teatejooksus Läti järel teise koha saanud Eesti nelikus. Tuule Müürsepp sai kettaheites 41.01ga võistkonnakaaslase Valeria Radajeva järel teise

Jätka lugemist →

Premium 7 temposõidusarjas sõideti 4. etapp

Premium 7 temposõidusarjas sõideti eile 14,5 km Pangodi-Elva-Pangodi trassil ning kiireim oli Priit Tuisk. Haanja rattaklubi ratturitest oli Mari-Liis Mõttus parim N16 klassis, kolmanda koha said Rajko Rattur seenior 1, Olavi Mõts seenior 2 ja Sander Nool M18 klassis.

Palju õnne! Riho Lehiste 50

Täna saab 50aastaseks judotreener ja kehalise kasvatuse õpetaja Riho Lehiste (pildil). 1995. aastast judoga tegelnud Lehiste on 2001. aastast töötanud treenerina Võru judoklubis Rei ning aidanud Eesti meistrivõistlustel igat karva medaleid võita nii oma kui ka paljudel teistel Võrumaa lastel. Palju õnne!