Tanel Leok oli Soome MM-etapil alles 19.

Tanel Leok sai täna Soomes Hyvinkääs MX1-klassi motokrossi MM-etapil vaid 19. koha, jäädes alla ka kahe sõidu kokkuvõtes 17. koha saanud Juss Laansoole. Kvalifikatsioonis sai TMi tehasetiimi esindav Võrumaa motomees 15. koha. Esimeses võistlussõidus kukkus ta kohe alguses paar korda ning jättis juba pärast neljandat ringi võistluse pooleli. Teise sõidu lõpetas Leok 17. kohaga. Mõlemad

Eliise Hollas ja Kertti Külm jäid Pärnus kaotuseta

Eliise Hollas võitis koos tartlanna Kertti Külmaga järjest juba neljanda Eesti rannavollesarja etapi. Pärnus täna toimunud turniiri finaalis olid tänavuse hooaja valitsejate vastasteks Eliise Hollase noorem õde Anett Hollas ja saarlanna Liisel Nelis, vanemad ja kogenumad jäid peale tulemusega 2:0 (16, 13). Eliise Hollas ja Kertti Külm alistasid esmalt Kadri Pilmi ja Mari Loormanni, siis

Rannajalgpalli Silja Sport Cupi klubide turniiri võitis kolmandat aastat järjest Rantipoli meeskond

Silja Spordi rannajalgpalliturniiri võitis klubide arvestuses kolmandat aastat järjest Rantipol. Alagrupis võitis Rantipol Suema 2:1, Võru JK 97 3:1, FC Aspeni 2:1, Rõuge JK 2:0 ja Rauameistri 3:0 ning viigistas Magaziiniga 3:3. Poolfinaalis alistas Rantipol Rauameistri II meeskonna ja finaalis uuesti Rõuge JK, seekord 1:0. Rantipoli võistkonnas mängisid Jüri Artemkin, Marek Jenas, Siim Lepp, Ats

Karel Kutsar EMil punktiarvet täiendada ei suutnud

MX2-klassi motokrossi EMi (EMX250) etapil Soomes Hyvinkääs Sahkar KTM Racing tiimis sõitev Karel Kutsar täna punktikohale ei jõudnud, finaalsõidu lõpetas ta 24. kohaga. Kokku oli stardis 43 sõitjat. Ajasõidus oli Kutsar 20., poolfinaalis 12. Finaalis ta kukkus stardis ja see vajutas pitseri kogu sõidule. „Ei ole rahul selle nädalavahetusega. Kukkumine finaali stardis rikkus kahjuks asjad

Eleri Hirvele rattaorienteerumise Eesti meistrivõistlustelt kaks pronksmedalit

Värskas toimunud Eesti ja Balti meistrivõistlustel rattaorienteerumises sai Eleri Hirv naiste põhiklassis nii lühirajal kui ka tavarajal 12. koha. Eesti meistrivõistluste arvestuses teenis ta mõlemal distantsil Maret Vaheri ja Ingrit Kala järel pronksi, Balti meistrivõistluste arvestuses oli kaheksas. N18 klassis tuli Marianne Haug eile lühirajal leedulanna Viktorija Michnoviči järel teiseks, täna tavarajal oli ta neljas.

Võru vollepoistele teine ja kolmas koht

Eesti noorte rannavõrkpalli karikasarja kolmandal etapil Tallinnas saavutasid Rasmus Rohumets ja Edvin Raag eile kuni 16aastaste poiste seas teise ning Hannes Eskla ja Albert Hurt kolmanda koha. Esikoha võitsid Dmitri Korotkov ja Reimo Reimand.

Jaanus Kala mitmevõistlusel löödi osavõturekord, esikoha võitsid Mihkel Kannimäe ja Anne Viskov

Eile Antslas peetud 16. Jaanus Kala viievõistluse võitis Mihkel Kannimäe, naiste neljavõistluses oli parim Anne Viskov. Võistlusel osales rohkem võistlejaid kui kunagi varem: 102 meest ja 58 naist. Kannimäe võitis võistluse kolmandat aastat järjest. Tema tänavune võidusumma oli 2901 punkti (100 m 12,58, kaugus 6.06, kuul 12.54, oda 43.95, 1500 m 4.49,0). Teiseks tuli nagu

Missos sõideti Eesti rallikrossisarja etapp

Võrumaal Misso rallikrossirajal eile peetud Eesti rallikrossi meistrivõistluste viiendal etapil võtsid esikoha peafavoriidid: SuperCar klassis Sten Oja, Super 1600 klassis Arvo Kask, Touring Car klassis Kalmer Vaht ja Junior 1600 klassis Casper Eerikson. Esiveoliste Super1600 klassis sai Priit Rebane Vastseliinast teise ja Antsla noormees Andre Kurg neljanda koha, kolmas oli Jaan Pettai. Meistrivõistluste järgmine etapp