Eesti meeskond jäi mängima 17.-20. kohani

Tallinnas toimuval U20 noormeeste korvpalli EMil lõpetab Eesti meeskond turniiri mängudega 17.-20. kohani. Vahegrupimängudes võitis Eesti esmaspäeval Gruusia 74:52 (Taavi Leok mängis 11minutit, 0 punkti), kaotas eile Rootsile 69:77 (Leok 1 minut, 0 p) ja täna Bulgaariale 58:68 (Leok 8 minutit, 0 punkti).

Sõmerpalus on sel nädalal EOLi noortelaager

Sõmerpalus toimub selle nädala esmaspäevast reedeni OK Võru korraldusel Eesti orienteerumisliidu (EOL) noortelaager. 8-18aastastele orienteerujatele mõeldud laagris on põhitegevuseks kaarditreeningud, millega arendatakse kaardilugemise ja kompassikasutamise oskusi. Treeningud toimuvad kaks korda päevas. Lisaks põhitegevusele külastatakse Sõmerpalu motohalli ja kaitseväe Nursipalu harjutusvälja, tutvutakse GPS-jälgimissüsteemi tööga, osaletakse esmaabikoolitusel ning kuulatakse loengut sellest, kuidas valmivad orienteerumiskaardid. Noored orienteerujad esmaabikoolitusel.

Hanna-Mai Vaikla jooksis Euroopa noorte olümpiafestivalil tõkkesprindis isikliku rekordi

Hanna-Mai Vaikla jooksis Hollandis Utrechtis Euroopa noorte olümpiafestivalil eile 100 meetri tõkkejooksu eeljooksus 14,78ga uue isikliku rekordi ning sai 17. koha. Senist isiklikku rekordit parandas Vaikla 0,34sekundiga. Oma eeljooksus jäi ta küll viimaseks, kuid aegade võrdluses edestas 21 võistleja seas nelja konkurenti. Eeljooksude kiireim oli 13,77ga iirlanna Elizabeth Georgina McElroy Morland.