Kuperjanovlased kindlustasid koha poolfinaalis, tiitlikaitsja edasipääs sõltub konkurentide armust

Kuperjanovi JP jalgpallimeeskond viigistas Võrumaa meistrivõistlustel Rantipoliga 3:3 (2:2) ning kindlustas endale esimesena koha poolfinaalis. Ülejäänud edasipääsejate osas on kõik veel lahtine. Tiitlikaitsja Rantipol alustas täna Võru spordikeskuse staadionil peetud mängu hoogsalt ning juba kolmandal minutil avas Priit Bahmatšov kauni löögiga skoori. Kümmekond minutit enne poolaja lõppu lõi sama mees 2:0 ning tundus juba, et

Rannavolle meistrivõistlustel peeti kolmas etapp

Eile Tamula rannas toimunud Võrumaa rannavõrkpalli meistrivõistluste kolmanda etapi võitsid meestest Joshua Thorpe ja Martin Ruul, kes esikohamängus alistasid vennad Oliver ja Olari Venno 21:17. Kolmanda koha sai parim Võru paar Ivo Taul ja Kristjan Sikaste 21:18 võiduga Kaspar Maila ja Henri Treiali üle. Naiste turniiril võidutsesid sel suvel Eestis võitmatutena püsinud Kertti Külm ja