Võrumaa sai ühe päevaga juurde neli maailmameistrit, neist kaks kahekordset

Täna Saksamaal Bietigheim-Bissingenis lõpule jõudnud indiaca MMil kuulusid 40+ segavõistkondade turniiri võitnud Eesti tiimi teiste seas ka Võrumaa indiacamängijad Annika Timpka, Kadri Nassar, Raiki Onno ja Ülo Haljend. Esikohamängus võitis Eesti Saksamaa 2:0 (25:22, 25:21) Timpka ja Nassar võitsid teisegi kulla, sest Eesti oli parim ka sama vanuseklassi naiskondade turniiril, alistades finaalis Saksamaa 2:0 (25:17,

Andres Raja võitis tõkkesprindis Eesti meistrikulla

Andres Raja võitis täna Tallinnas Kadrioru staadionil toimuvatel Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus 110 meetri tõkkejooksu, hõbemedali tõid Võru Lõunalõvile Asko Anipai 100 meetri jooksus ja Lauri Leis kolmikhüppes. 31aastase Raja teine Eesti meistrikuld tõkkesprindis tuli ajaga 13,96. Võit oli kindel, hõbeda saanud Rauno Kirschbaum kaotas 0,61 sekundiga. Eeljooksus oli Raja aeg koguni 13,89, mis on Eesti

Võru JK kindlustas III liigas oma liidrikohta

Eesti meistrivõistluste III liigas liidrikohal olev Võru JK võitis täna kevadringi viimase vooru mängus koduplatsil Viljandi JK Tulevik Vanakesed 6:1 (2:0) ja kasvatas edumaa viljandlaste ees viiepunktiseks. Kohtumise algus möödus mõnevõrra ettevaatlikus keskväljaheitluses, kus kumbki meeskond püüdis vastasele oma mängu peale suruda. Tasapisi haarasid initsiatiivi väljakuperemehed ja hakkasid vastaste värava alla üha ohtlikumaid reide sooritama.

Otepää maratoni võitis Erki Pütsep, Pait Hirv 28.

63 km pikkuse Otepää rattamaratoni võitis Erki Pütsep, parimate Võrumaa ratturitena said talle veidi rohkem kui kolme minutiga kaotanud Pait Hirv 28. ja Viljar Kannimäe 29. koha. Raul Olle oli 34., Tarmo Mõttus 42. Poolmaratonil (38 km) saavutas N14/16 klassis esikoha Mari-Liis Mõttus, üldjärjestuses oli ta 11. ja ühtlasi ka kiireim naine. Poolmaratoni võitis Kirill

Piletilevi sarjas võisteldi laskmises ja sprindis

Haanjas täna peetud Piletilevi karikasarja etapil võitsid Võrumaa noortest laskesuusatajatest esikoha Timo Truu ja Taavi Perv. Timo Truu (Vastseliina SK) oli M19 klassis täpseima käega punktilaskmises, kus kogus 154 silma 200st. Klubikaaslane Tarvi Sikk kaotas talle seistme punktiga ja tuli teiseks, Rene Zahkna (Võru Biathlon) oli soomlase Arttu Saloneni järel 139 punktiga neljas. Sama vanuseklassi

Lähikonkurendi alistanud Navi tõusis mitu kohta

Navi Vutiselts alistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistlustel lähima jälitaja Valga FC Warriori koduplatsil 4:1 ning tõusis III liiga lõunatsoonis tabeli keskele. Navi asus mängu juhtima 37. minutil, kui Kaspar Leiesi söödust avas skoori Eleri Jürisaar. Mõni minut enne vaheajale minekut valgalased viigistasid. Teise poolaja alguses keerasid väljakuperemehed mängu otsustavalt enda kasuks: 49. minutil lõi Taavi Sutt

Anett Hollas pääses koos Liisel Nelisega U20 EMile

Anett Hollas ja saarlanna Liisel Nelis võitsid eile Pärnus toimunud katsevõistluse ja esindavad Eestit augustis Leedus toimuval U20 vanuseklassi rannavõrkpalli EMil. Kümne paari osalusel peetud turniiri tasavägises finaalis alistasid Hollas ja Nelis Kristiine Miileni ja Kärt Undi 2:0 (21:19, 27:25). Heleene Hollas sai koos Liisa Soometsaga kolmanda koha. U20 EM peetakse Vilniuses 8.-11. augustini. Mullu