FC Aspen püsib IV liiga lõunatsoonis tabeli tipus

FC Aspen püsib Eesti jalgpallimeistrivõistlustel IV liiga lõunatsooni tipus, täna alistati võõrsil FC Tartu II 4:2 (2:2). Palava ilma tõttu loiult alanud mängus avas skoori Aspen. „Umbes 10. minutil oli vastaste kaitse tagasisööt nõrk, Revo Roop jõudis enne väravavahti pallini ning suunas selle ühe puuetga väravasse,” kirjeldas avaväravat Aspeni mängija Jürgen Kuljus. Pärast väravat hakkas

Võrulased Eesti kergejõustikumeistrivõistluste teisel päeval medalivõiduni ei küündinud

Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud Eesti kergejõustikumeistrivõistluste tänasel teisel päeval ei olnud autasustamispoodiumile asja ühelgi Võrumaa sportlasel. Meeste vasaraheites jäi Marek Vähi oma hooaja parimast kuue meetri kaugusele, sai kirja 58.69 ning pidi leppima neljanda kohaga. Kulla võitis 64.20ga Martin Lehemets, samast klassist tulemus on tänavu Vähilegi jõukohane olnud. Liis Kranich tuli naiste kettaheites 43.08ga viiendaks.

Tanel Leokile Saksamaa GP-l 15. koht

Saksamaal Lausitzringis toimunud motokrossi MX1-klassi MM-sarja etapil sai TMi tehasetiimis sõitev Tanel Leok täna kahe sõidu kokkuvõttes 15. koha. Kuna Leok pidi kvalifikatsioonis katkestama, siis ta head stardikohta ei saanud, ent suutis vaatamata sellele esimeses sõidus saada 14. koha. Teises sõidus tuli Leok üle lõpujoone 15. mehena. Mõlemas sõidus kaotas ta võitjale ringiga. Etapivõit läks

Navi rahvatriatloni võitis tartlane Allar Soo

Navi rahvatriatloni võitis tartlane Allar Soo, kel 300 meetri ujumiseks, 13,6 km rattasõiduks ning 4,2 km jooksuks kulus aega kokku 37.11,1. Soo järel lõpetasid teise ja kolmandana mulluse võistluse kaks paremat, Vastseliina vallast pärit vennad Aimar ja Kaidar Hussar. Võitjale kaotasid nad vastavalt 43,4 sekundi ning 1.16,0ga. Kiireim naine oli ajaga 46.58,8 üldjärjestuses 25. võistlejana

Võru JK II kaotas Welco Elektri duublile

Võru JK II kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis Tartu JK Welco Elektri II meeskonnale 0:3. Enamasti ilmetus keskväljaheitluses möödunud kohtumise esimene poolaeg lõppes väravateta. Korra käis pall küll võrulaste väravas, kuid reeglitevastaselt otse vabalöögist. Väljakuperemeestele sai saatuslikuks teise poolaja algus, kui tartlased lõid väikse vahega kaks väravat. Esimesel korral mängis ebakindlalt võrulaste väravavaht

Eleri Hirv võitis rogaini MMil pronksi

Eleri Hirv (OK Võru) võitis eile Pihkva oblastis Aloli lähistel lõppenud rogaini MMil koos Mariann Sulega naiste arvestuses pronksmedali. Kulla võitsid Anna Šavlakova ja Nastja Rostovtseva (Venemaa) ning hõbeda Nina Mihhejeva ja Marina Galkina (Venemaa).