Rauameistri võit Rõuge üle tõi veel kahe poolfinalisti osas selguse majja

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel võitis Rauameister täna Puigal tänu Averi Otsa väravatele Rõuge meeskonna 2:0 ja tagas sellega endale koha esinelikus. 2010. aasta Võrumaa meister ja kahe eelmise aasta finalist Rõuge jääb tänavu medalimängudest kõrvale. Lisaks Kuperjanovi JP meeskonnale ja Rauameistrile on poolfinaalikoht nüüd kindel ka Rantipolil. Viimase medalimängudele pääseja selgitab homne mäng Ader ja Jalkasõbrad –

Antsla sai rahvaliigas teise, Väimela esimese võidu

Eesti jalgpalli rahvaliigas võitis Antsla meeskond (pildil) üleeile FC Jupiteri 4:1. Võitjate väravad lõid Vahur Vähi, Raiko Annus, Jürgen Annus ja Martin Uusimaa, Jupiteril Kristen Volkov. Antsla meeskonnale oli see turniiril teine võit. Esimese võidu rahvaliigas sai kirja Väimela JK, kes alistas üleeile koduplatsil Põlva Harrastajad 10:7 (3:3). Sander Pild tegi Väimela meeskonna kasuks hat-tricki,

Rammumehed kohvritassimises rekordit ei löönud

Rammumehed üritasid läinud laupäeval Pühajärve ääres purustada maailmarekordi kohvrite kandmises. Uus rekord jäi sündimata, Võrumaa meestest sai Markus Männik neljanda ja Meelis Pungits kuuenda koha. Kahe 175kilose kohvri kandmises on maailmarekord 39 meetriga hollandlase Wout Zijlstra nimel. Pühajärvel oli võidutulemuseks 25,56 meetrit ja sellega sai hakkama Gunnar Gimbutis. Markus Männik tassis kohvreid 15,46 meetrit ning

Martin Leok tuli Baltimaade enduromeistriks

Martin Leok (pildil) võitis oli nädalavahetusel Lätis Vidrižis toimunud Balti ja Läti enduromeistrivõistluste etapil E2-klassis mõlemal võistluspäeval kiireim mees ning võitis viie etapi kokkuvõttes Balti riikide meistritiitli.. Võrumaa motomehe ülekaal oli suur, teiseks tulnud Toomas Triisat edestas ta 51 punktiga ja pronksi saanud lätlast Janis Vintersit 61 punktiga. Ühtlasi tuli Martin Leok ka Läti meistriks.

Tauri Tamm võitis CSP-200 Eesti meistrikulla

Mõniste valla noormees Tauri Tamm (pildil) tuli eile Eesti meistriks compak sportingu harjutuses CSP-200, tema vanem vend Tauno Tamm sai kaela pronksmedali. Lääne-Virumaal Laekveres toimunud kahepäevasele võistlusele oli tiitlit püüdma tulnud 84 laskurit. Esimese päeva järel jagasid 96 tabamusega esikohta Tõnu Kirsi (Silma laskurklubi) ja Anti Peetso (Laekvere JÜ), kolmandal kohal olnud Tauri Tamm kaotas

Koprakarika võitis kolm Võrumaa orienteerujat

Põlvamaal Veriora vallas Saarjärvel eile lõppenud 25. Korpakarikal orienteerumises võitsid OK Võru orienteerujatest kolme päeva kokkuvõttes esikoha Lauri Pähn (M16), Laura Joonas (N20), Marika Jäädmaa (N35) Teise koha said Tanel Papp (M18), Hando Allmann (M12A), Olev Piirisild (M9NR), Kerstin Uiboupin (N21E), Airi Alnek (N45) ja Sarmite Sild (N50) ning kolmanda koha Sixten Sild (M21E), Anti

Noorte rannavollesarjale tõmmati joon alla

Pärnus jõudis eile lõpule tänavune Eesti noorte rannavõrkpalli karikasari, kus auhinnalisi kohti jagus ja võrulastele. Rasmus Rohumets ja Edvin Raag kaotasid Pärnus U16 poiste esikohamängus Dmitri Kortotkovile ja Reimo Reimandile, samale paari järel saavutati teine koht ka sarja kokkuvõttes. Ka U18 tüdrukute seas said Heleene Hollas ja tartlanna Liisa Soomets nii Pärnus kui ka sarja