Heleene Hollasele kuld, Anett Hollasele pronks

Heleene Hollas võitis täna Pärnus Eesti rannavõrkpalli meistrivõistlustel U20 vanuseklassis koos tartlanna Liisa Soometsaga kuldmedali, tema vanem õde Anett Hollas, kel paariliseks saarlanna Liisel Nelis, pidi leppima pronksiga. Õed läksid omavahel vastamisi turniiri poolfinaalis, kus Hollas – Soomets alistasid mõnevõrra üllatuslikult Nelis – Hollase 2:1 (7:21, 21.19, 17:15). Finaalis võitsid Hollas – Soomets Kärt Undi

Rene Zahkna möödalasud jätsid Eesti medalita

Suvebiatloni EMil Haanjas võitis tänase juunioride teatevõistluse Venemaa. Enne viimast vahetust kolmandal kohal olnud Eesti neliku ankrumees Rene Zahkna ebaõnnestus tiirus ja lõpuks pidi võõrustajate võistkond leppima viienda kohaga. Eesti sportlastest pidi Meril Beilmann juba esimese lamadestiiru järel kahel trahviringil käima. Trahviringidest ei pääsenud ka Daria Jurlova, kes eksis nii lamadestiirus kui ka püstitiirus ühe

Mari-Liis Mõttus täiendas medalikogu hõbedaga

Tallinnas lõpule jõudnud Eesti trekisõidu meistrivõistlustel lisas eile jälitussõidu võitnud Mari-Liis Mõttus (Haanja rattaklubi) täna oma medalikogusse veel N16 vanuseklassi 500 meetri paigaltstardiga sõidu hõbemedali. Mõttuse aeg oli 42,17, kulla võitnud Kelly Kalmul (CFC) 39,90 ja pronksi saanud Iiris Õunmaal (KJK) 44,51. Mari-Liis Mõttuse isa Tarmo Mõttuse sõnul sai ta tütar trekivõistlusel osaleda tänu Kalevi

Suvebiatloni EMi esimese kulla võitis Ukraina

Haanjas alanud suvebiatloni EMil oli esimese alana kavas täiskasvanute segateatevõistlus, mille võitis Ukraina. Eesti võistkond, kus jooksid Kristel Viigipuu, Johanna Talihärm, Indrek Tobreluts ja Kauri Kõiv saavutas neljanda koha, pronksist jäi puudu 35 sekundit. Lasketiirus ainsana puhaste paberitega pääsenud Ukraina võistkond (Svetlana Krykonehuk, Tetiana Trachuk, Ivan Moravski, Igor Garbuz) tõusis liidriks teises vahetuses ja hoidis

Võrumaa meistrid on meestest Kaspar Maila
ja Henri Treial ning naistest Elis Tenis ja Liina Kais

Võrumaa tänavusteks meistriteks rannavõrkpallis tulid meestest Kaspar Maila ja Henri Treial ning naistest Elis Tenis ja Liina Kais. Maila ja Treial võitsid ka eile Tamula rannas toimunud meistrivõistluste viimase, neljanda etapi. Nelja paari turniiri esikoha otsustanud kohtumises võitsid nad 21:18 Sten Maaski ja Janno Järvpõllu. Kolmanda koha said eile Marko Mett ja Gris Kallas. Nelja