Andres Raja on avapäeva järel kindel liider
ja kaotab vaid veidi isikliku rekordi graafikule

Andres Raja lõpetas Rakveres Eesti meistrivõistlustel kümnevõistluses avapäeva 4203 punktiga ning edestab lähimaid konkurente rohkem kui 200 silmaga. Raja tegi suurepärase alguse, joostes oma senised kiireimad 100 meetrit. 10,79 isikliku rekordina siiski kirja ei lähe, sest jooksu ajal puhus lubatust tugevam taganttuul (+2,6 m/s). Raja tippmark 100 meetris on 2009. aastal joostud 10,81. Heas hoos

Heleene Hollasele ja Liisa Soometsale U18 hõbe

Eesti noorte rannavõrkpalli meistrivõistlustel Pärnus pidid eile U20 neidude meistriks tulnud Heleene Hollas ja Liisa Soomets täna U18 vanuseklassis leppima hõbemedalitega. Finaalis kaotas Võru-Tartu paar Hanna Pajulale ja Kertu Laagile 0:2 (8:15, 12:15). Saavutatud teine koht annab Hollasele ja Soometsale õiguse võistelda augusti keskel EEVZA (Ida-Euroopa Võrkpalli Assotsiatsiooni) meistrivõistlustel. Kulla võitnud tüdrukud esindavad Eestit aga

Regina Oja sai neidude sprindis 17. koha

Võrulanna Regina Oja sai täna Haanjas laskejooksu EMil naisjuunioride 3 km sprindis 17. koha. Kulla võitis eile ka Venemaa võidukasse segateatetiimi kuulunud Leisan Biktaševa ajaga 13.07,4. Talle järgnesid Julia Žuravok (Ukraina) 17,2 ning Margarita Jarostova (Venemaa) 23,6 sekundi suuruse kaotusega. Biktaševa pidi käima neljal, teised medalivõitjad kahel trahviringil. Oja tegi oma ainsa möödalasu lamadestiirus ja

Stefani Vissel oli B-klassi seitsmevõistluses kuues

Rakveres toimuvatel Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustel jõudis täna lõpule B-klassi seitsmevõistlus, kus Võru tüdruk Stefani Vissel tuli 3863 punktiga kuuendaks. Ta jooksis 100 meetrit tõketega 1660ga, ületas kõrgushüppes 1.49, tõukas kuuli 10.26, jooksis 200 meetrit 28,45ga, hüppas kaugust 5.01, viskas oda 26.36 ja jooksis 800 meetrit 2.46,61ga. Kulla võitis 4804 punkti kogunud Margit Kalk (Tartu Kalev).

Rene Zahkna jõudis EMil sprindis esikümnesse

Haanjas jätkuval laskejooksu EMil jõudis Rene Zahkna täna meesjuunioride 4 km sprindis Eesti koondise parimana esikümnesse, üheksandast kohast enamat ei lubanud saavutada eksimused lasketiirus. Juunioride Euroopa meistriks tuli Georgi Sennikov (Venemaa), kelle võiduaeg oli nelja trahviringi juures 15.56,3. Hõbeda sai sakslane Hendrik Berner (+27,7) ja pronksi võitja võistkonnakaaslane Pavel Šelkovkin (+39,4). Esimene neist käis kahel

Võru JK saab tabelisse mänguta kolm lisapunkti

Võru JK pidi täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste mängus võõrustama III liiga lõunatsoonis eelviimasel kohal olevat Tartu Lööki, kuid vastased loobusid mängimast ja Võru meeskond saab kirja loobumisvõidu. Järgmise mängu peab III liiga lõunatsoonis liidrikohal olev Võru JK tuleval laupäeval võõrsil SK Tääksiga.

Martti Nõmme sai FISi karikaetapil 9. ja 11. koha

Võru suusahüppaja Martti Nõmme sai Soomes Kuopios suusahüpete FISi suvise karikasarja etapil üleeile 9. ja eile 11. koha. Esimesel võistlusel hüppas Nõmme K-120 mäelt kummalgi katsel 108 meetrit, teisel 120 ja 96 meetrit. Üleeile võitis esikoha Aleksei Romašov (Venemaa) ja eile Ulrich Wohlgenannt (Austria). Nädalavahetusel võistleb Nõmme Kuopios kraadi võrra kõvemal võistlusel – kontinentaalkarikasarja etapil.