Navi Vutiselts võitis esimest korda Põlva Lootost

Navi Vutiselts alistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas koduväljakul Põlva FC Lootose 6:3 (2:1). Samade meeskondade varem peetud omavahelises viies liigamängus olid alati peale jäänud Põlva jalgpallurid. „Väga hea tunne oli, et suutsime esimest korda Põlvat võita, arvestades seda, et enamasti oleme neile varem väga suurelt kaotanud,” ütles Navi meeskonna kapten Tauri Maidla. Ka Navi

Tanel Leok jõudis sel hooajal teist korda motokrossi MM-etapil esikümnesse

MX1-klassi motokrossi MM-etapil Tšehhis Loketis saavutas Tanel Leok kahe sõidu kokkuvõttes kümnenda koha. Viimati jõudis TMi tehasetiimis sõitev Võrumaa motomees esikümnesse neli kuud tagasi Hollandis, kui tuli kaheksandaks. Leoki tänavusele hooajale on oma pitseri vajutanud nii vigastus kui ka tiimivahetus. Loodetavasti saab tänase kümnenda kohaga alguse uus tõus. Kvalifikatsiooni lõpetas Leok eile Loketis kümnenda kohaga,

Andres Raja tuli kümnevõistluses Eesti meistriks, ent 8000 punkti piir jäi ületamata

Andres Raja kogus täna Rakveres lõppenud Eesti meistrivõistlustel kümnevõistluses 7960 punkti ning võitis sel alal oma neljanda Eesti meistritiitli. Varem on 31aastane Võrumaalt pärit sportlane Eesti kümnevõistluskulla võitnud ka 2005., 2006. ja 2010. aastal. Eilse avapäeva järel neli aastat tagasi püstitatud isikliku rekordi (8119 punkti) graafikule vaid 20 punktiga kaotanud Raja loovutas täna võrreldes rekordigraafikuga

Regina Oja sai juunioride EMil nagu eilegi 17. koha

Haanjas peetud laskejooksu EMil sai võrulanna Regina Oja tänases naisjuunioride 5 km viitstardiga võistluses, nii nagu eile sprindiski, 17. koha. Kulla võitis teisena rajale pääsenud ukrainlanna Julia Žuravok, kes tegi oma ainsa möödalasu teises lamadestiirus ning jõudis finišisse ajaga 23.12,3. 48,6 sekundit hiljem lõpetas teisena viiel trahviringil käinud eilne võitja Leisan Biktaševa (Venemaa). Kolmas oli

Martin Paakspuule A-klassi kümnevõistluskuld
ja Hanna-Mai Vaiklale seitsmevõistlushõbe

Rakveres peetud Eesti noorte meistrivõistlustel mitmevõistluses võitis Martin Paakspuu (pildil) A-klassi poiste kümnevõistluses kulla ja Hanna-Mai Vaikla sama vanuseklassi tüdrukute seitsmevõistluses hõbeda. 100 meetri jooksus, kuulitõukes ja 1500 meetri jooksus isiklikku rekordit püstitanud Paakspuu sai täna lõppenud võistlusel kümne alaga kokku 7047 silma ning edestas teiseks jäänud tartlast Romet Roomi rohkem kui tuhande punktiga. Oma

Karel Kutsar Tšehhi EM-etapil punktilisa ei saanud

Sahkar KTM Racing tiimis sõitev 16aastane võrulane Karel Kutsar lõpetas täna motokrossi MX2-klassi EM-sarja (EMX 250) etapil Tšehhis Loketis finaalsõidu 30. kohaga. Poolfinaalis 15. koha saanud Kutsar langes finaalis üsna võistlejaterivi lõppu, kuid suutis siis tasapisi siiski oma positsiooni parandada ja sai lõpuks 30. koha. Esikoha võitnud šveitslasele Valentin Guillod’le (KTM) kaotas ta ringiga. „Eks

IV liiga Võrumaa derbis jäi peale FC Aspen

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsooni Võrumaa derbi võitis FC Aspen, kes alistas vastaste väljakul Võru JK II meeskonna 2:1 (1:0). Ka kevadringis oli peale jäänud Aspen, siis 3:1. „Pärast eelmiste aastate kaotusi on hea meel sel aastal mõlemad mängud võita,” sõnas FC Aspeni esindaja Jürgen Kuljus. „Teadsime, et vastane on tugev ja proovisime kaitsvalt peale