Kuperjanovlased alustasid kahe võiduga

Kuperjanovi JP jalgpallimeeskond alustas Eesti kaitseväe meistrivõistlusi kahe võiduga: tagalapataljoni võideti täna 2:0 ja sõjaväepolitseid 4:0. Homme kohtuvad kuperjanovlased viimases alagrupimängus sidepataljoni meeskonnaga. Turniiri esikohamäng peetakse kolmapäeval.

Võrulased ei jäänud medalita ka U16 vanuseklassis

Pärnus eile lõppenud Eesti noorte rannavõrkpallimeistrivõistlustel jagus võrulastele medaleid ka viimasel päeval, kui võistles U16 vanuseklass: hõbemedali teenisid Greete Hollas ja Edvin Raag, pronksi Rasmus Rohumets. Tüdrukute turniiri finaalis kaotasid Greete Hollas ja tartlanna Mona Marandi päev varem ka Eesti U18 meistriks tulnud Hanna Pajulale ja Kertu Laagile 0:2 (16:21, 4:21). Hanna-Liisa Ilves ja Pärnu

Eesti rannavollekulla võitsid Olari ja Oliver Venno

Eelmisel kahel hooajal Võru võrkpallimeeskonnas mänginud tartlane Olari Venno tuli eile koos vanema venna Oliver Vennoga Tallinnas Eesti meistriks rannavõrkpallis. Finaalis alistasid vennad Rain Raua ja samuti Võru meeskoonas mänginud Karl Jaani 2:0 (21:11, 21:16). Ivo Taul ja Mart Müür jäid jagama 9.-12. kohta.

TriSmile triatlonilt ei puudunud ka võrulased

Pühajärvel nädalavahetusel toimunud Baltimaade suurim triatlonifestival TriSmile lõppes eile põhivõistlusega, mille 111 kilomeetrise pikkusel distantsil (1 km ujumist + 100 km rattasõidu + 10 km jooksu) võttis ülekaaluka võidu lätlane Rinalds Sluckis. Võrumaa sportlastest olid parimatena Tõnu Hendrikson 87., M60 klassi võitjaks tulnud Jaan Jõgi 133., Ain-Ivar Tupp 167. ja niaste arvestuses seitsmenda (N30 klassis

ÕL: Sõbrad ja juhendaja innustavad
Andres Rajat tippspordis jätkama

Talvel mõtles Andres Raja veel tippspordist loobumisele, kuid sõbrad ei ole lasknud sel juhtuda. „Minule olulised inimesed olid siin kohal. Tundub, et nad näevad mul isegi suuremat potentsiaali kui ma ise,” ütles eile õhtul Rakveres oma tänavuse parima tulemusega 7960 punkti Eesti kümnevõistluse meistriks kroonitud Andres Raja. Loe Õhtulehest!