Rantipol lunastas esimesena koha finaalis

Võrumaa tänavuste jalgpallimeistrivõistluste finaalis lunastas esimesena koha tiitlikaitsja Rantipol, kes tänases poolfinaalis mängis 2:1 (0:0) üle põhiturniiri võitnud Kuperjanovi JP meeskonna. Väravateta lõppenud esimese poolajal olid aktiivsemad kuperjanovlased, kuid tõsiselt ohtlike pealelöökideni nad ei jõudnud. Rantpoli parim võimalus avanes kohe kohtumise esimestel minutitel, kuid Jüri Artemkini löögist põrkas pall postist tagasi platsile. Teise poolaja algul

Anett Hollas ja Liisel Nelis jätkavad EMil play-offis

U20 rannavolle EMil Vilniuses pidasid Anett Hollas ja Liisel Nelis täna viimases alagrupimängus ligi tund aega kestnud lahingu türklannade Esra Betul Cetini ja Merve Neziriga ning jäid lõpuks peale 2:1 (21:19, 20:22, 15:7). Hollas ja Nelis said alagrupis Tšehhi paari järel teise koha. Homme jätkatakse 24 parema hulgas play-offmängudega. Eestlannade esimeseks vastaseks on oma alagrupist

Võru jalgpall veereb kunstmuruväljaku suunas

Võru linnajuhtide eilsel kohtumisel Eesti Jalgpalli Liidu presidendi Aivar Pohlakuga teatas linnapea Jüri Kaver, et Võru linn plaanib Roosi tänava vana staadioni anda Võru JK ja FC Helios Võru kasutusse. Vastav päevakorrapunkt peaks arutusele tulema linnavolikogu septembrikuu istungil. Võru jalgpalliklubid plaanivad vanale staadionile rajada täismõõtmetes kunstmuruga jalgpalliväljaku. Kui leping väljaku kasutamiseks on sõlmitud, tahetakse staadioni

Rõuges avati Võrumaa esimene kunstmuruplats

Rõuges avati eile pidulikult sealsele jäähokiplatsile rajatud Võrumaa esimene kunstmuruga jalgpalliväljak. Külaliste seas oli ka Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak. Sõprusmängus Võru JK ja Rõuge SK jalgpallurite vahel jäid 5:2 peale võrukad. Foto: Rõuge vald