Võidusoonele sattunud Navi tõusis esikolmikusse

Tänane 4:2 võit võõrsil EMÜ SK üle tõstis Navi Vutiseltsi Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis jagama kolmandat-neljandat kohta, kunagi varem pole meeskond nii kõrgele küündinud. Navi meeskond jäi kohtumise alguses kaotusseisu, kuid enne poolaja lõppu teeniti penalti, mille realiseeris Veiko Maidla. Teise poolaja alguses asus Navi Taavi Suti väravast mängu juhtima. „Varsti pärast seda määrati

Eliise Hollase ja Kertti Külma võituderohket rannavollehooaega kroonib Eesti meistritiitel

Eesti naiste tänavust rannavollehooaega valitsenud võrulanna Eliise Hollas (19) ja tartlanna Kertti Külm (24) ei lubanud end aujärjelt tõugata ka täna Tõrvas lõppenud Eesti meistrivõistlustel. Finaalis ei andnud nad Kadri Keskkülale ja Kristi Vingile mingit võimalust ning võitsid kindalt 2:0 (6, 12). Eile alistasid Hollas ja Külm nii Mariliis Trei ja Marje Rosenblati kui ka

Andre Kurg tõusis rallikrossisarjas viiendaks

Põltsamaal Piiroja rajal täna peetud Eesti rallikrossimeistrivõistluste etapil sai Antsla noormees Andre Kurg Super 1600 klassis neljanda koha. Etapivõidu võttis Janno Ligur. Kaks etappi enne meistrivõistluste lõppu on Super 1600 klassis 117 punktiga liidrikohal täna kolmanda koha saanud Arvo Kask. 56 punkti kogunud Kurg tõusis viiendaks.

Kokkuklopsitud meeskonnaga liigamängule läinud Võru JK ei suutnud rekordilist võiduseeriat jätkata

Võru JK ei suutnud oma rekordilist võiduseeriat Eesti jalgpallimeistrivõistlustel kahekohalise arvuga algavaks kasvatada, sest viigistas võõrsil SK Tääksiga 3:3 (2:1). Üheksas liigamängus järjest võidu kirja saanud Võru JK ridadest puudus täna eri põhjustel hulk põhimehi ning kokkuklopsitud meeskonnas tegi oma esimese III liiga mängu koguni kolm meest. Suure-Jaanis peetud mängule ei saanud minna ka meeskonna

Viljar Kannimäe Elva oli rattamaratonil 27.

Täna sõidetud Samsung Estonian Cup sarja 72 km pikkusel Elva rattamaratonil oli Võrumaa ratturitest 27. kohaga parim Viljar Kannimäe. Esikoha võitnud Caspar Austale kaotas ta kaheksa ja poole minutiga. Pait Hirv oli 29. ja Raul Olle 31., rohkem Võrumaalt pärit rattureid poolesaja parema sekka ei mahtunud.

Ivar Ivanov lõpetas poolmaratoni esitosinas

Võriu Lõunalõvi staier Ivar Ivanov lõpetas täna Narva Energiajooksu, mis oli ühtlasi ka Eesti poolmaratoni meistrivõistlusteks, 12. kohaga. 21,1 km pikkusel distantsil oli ajaga 1:06.58 kiireim Roman Fosti (Stamina SK), Ivanov kaotas talle 6.24ga. Mikk Laur sai 26. koha (+11.23).

FC Aspen sai IV liigas järjekordse võidu

FC Aspen alistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas täna Tilsi staadionil Tartu Harrastajad 5:1 (1:1). Tartlased olid mängule tulnud vaid kümne mehega, mis tekitas Aspeni mängijais liigse kindlustunde ning õiget tempot mängu ei tulnudki. „Meie poolt aeglane ja tujutu veeretamine vastase poolel ilma eriliste võimalusteta ning neil [väravasse] „bussi parkimine” ja väga üksikud vasturünnakud, kui me