FC Helios Võru poistele kaks võitu, viik ja kaotus

FC Helios Võru nooremad jalgpallipoisid jätkasid täna pärast pikemat suvepausi kolmes vanuseklassis Eesti esivõistluste mänge ning said kirja võidu, viigi ja kaotuse. Üleeile olid võidukad ka klubi C-klassi poisid. D2-klassi meeskond võitsid kodus Tartu SK Premiumi 7:0. „Kuna vastane mängis vähemuses, siis ei olegi midagi kommenteerida. Oleks pidanud ise paremad olema ja kiiremini palliga toimetama,”

Jätka lugemist →

FC Merkuuri alistanud Võru JK II on endiselt neljas

Võru JK II sai täna Eesti jalgpallimeistrivõistlustel võõrsil 2:1 jagu Tartu FC Merkuurist, võrulaste mõlemad väravad lõi Talvar Henning. Võru meeskonna mängiva treeneri Vjatšeslab Vassilenko sõnul ei tulnud võit sugugi kergelt. Ka oli mäng väga närviline ja tehti palju vigu ning mõlemad pooled said mitu kollast kaarti. „Raske mäng oli. Hoolimata sellest, et meil puudusid

Jätka lugemist →

OK Võru veteranid MMil A-finaali ei jõudnud

Sel nädalal seenioride orienteerumise MMil Itaalias Sestrieres võistelnud viiest OK Võru sportlasest keegi neist A-finaali ei jõudnud. Meestest oli Ats Virumäe (M65) parimana sprindi B-finaalis 64. (üldjärjestuses 138.) ja naistest Mae Pindmaa (N50) samal distantsi B-finaalis 36. (üldjärjestuses 102.).