Gutmanni turniiri juhib kahe päeva järel Selver, võõrustajad ei võitnud täna geimigi

55. Jaan Gutmanni nimelisel võrkpalliturniiril kaotas Võru VK täna nii Tallinna Selverile kui ka Eesti juunioride koondisele 0:3. Esimeses mängus saadi geimides 19, 23 ja 23 punkti, teises 21, 13 ja 19 punkti. Turniirivõidu poole liigub Tallinna Selver, kes võitis täna 3:0 ka 1999. aasta Eesti juunioride koondise. Täna pärastlõunal peeti Võrust sirgunud võrkpallurite vahel

Heleene Hollas ja Liisa Soomets edenesid
EEVZA rannavolleturniiril esikaheksasse

Valgevenes Molodetšnos toimuvatel EEVZA (Ida-Euroopa võrkpalliassotsiatsioon) U18 vanuseklassi rannavõrkpalli meistrivõistlustel võitsid Heleene Hollas ja Liisa Soomets täna play-offi esimeses ringis lätlannad Enija Bidzane ja Alise Petersone 2:1 (11, -16, 12), kaotasid siis Venemaa paarile Nadežda Makraguzeva – Daria Rudõhh 0:2 (-10, -5) ning alistasid miinuringis Läti võrkpallurid Linda Jakobsone ja Paula Zirgele 2:1 (-17, 17,

Lauri ja Timo Sild saavutasid Eesti meistrivõistlustel tänavu juba teise kaksikvõidu

Eesti meistrivõistlustel orienteerumise tavarajal saavutasid nii nagu kolm kuud tagasi lühirajalgi kaksikvõidu võrulastest vennad Lauri ja Timo Sild. Lauri Sild (OK Võru) juhtis täna Valgamaal Päidlapalus peetud võistlust algusest lõpuni ning jõudis 13,55 km pikkuse 24 kontrollpunktiga distantsi finišisse ajaga 1:20.40. Esialgu kolmandal kohal jooksnud, kuid tugeva lõpu teinud Timo Sild kaotas talle vaid 23

Võrumaa tänavused tennisemeistrid
on Tauno Kikas ja Jana Korotenko

Võrumaa tänavuseks meeste tennisemeistriks tuli Tauno Kikas, naistest kaitses tiitlit Jana Korotenko. Meesüksikmängu finaalis oli Kikas Timo Tammikust üle settidega 6:2, 6:3. Avaseti esimese geimi võitis oma pallingul küll Tammik, kuid edaspidi Kikas vastasele enam suurt sõnaõigust ei andnud. Teises setis vähendas Tammik 1:5 kaotusseisust vahe veel 3:5-le, aga järgmine geim ja mängu võit langesid

Võru JK pigistas Suure-Jaanis kivist vee välja

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel III liiga lõunatsoonis liidrikohal olev Võru JK teenis täna rasked kolm punkti, alistades võõrsil vähemuses mängides Suure-Jaani Unitedi napilt 1:0. Kevadringis oli sama vastast võidetud 11:1. „Tõesti kahju, et seekord rohkem ei löönud, aga kolm punkti saime ikkagi kätte,” ütles täna meeskonda juhendanud Võru JK duubli treener Vjatšeslav Vassilenko. Ehkki võrulased sõitsid mängule

Navi Vutiselts sai kodus suure kaotuse

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas neli eelmist mängu võitnud ja lõunatsoonis kolmandat kohta jagama tõusnud Navi Vutiselts sai külma duši osaliseks, kui kaotas koduplatsil Väimelas enne tänast mängu endast punktiga maha jäänud FC Tartule 1:6. Väljakuperemehed läksid mängu küll juba 5. minutil Gris Kallase tabamusest juhtima, kuid veerand tundi hiljem viigistasid külalised penaltist. Esimese poolaja keskel

Eliise ja Anett Hollas kaotasid U22 vanuseklassi rannavolle EMi play-offis tugevale Leedu paarile

Eliise ja Anett Hollase jaoks lõppes U22 vanuseklassi rannavolle EM Bulgaarias Varnas täna hommikul play-offi esimeses ringis, kus kaotati leedulannadele Ieva Dumbauskaitele ja Monika Povilaitytele 0:2 (-13, -17) ning jäädi seega jagama 17.-24. kohta. Dumbauskaite ja Povilaityte tulid 2011. aastal U18 vanuseklassis Euroopa meistriks, mullu võitsid U20 vanuseklassis pronksmedali.