Tanel Leok sai MM-etapil koha teise kümne alguses

MX1-klassi motokrossi MM-etapil Belgias Bastogne’is oli TMi tehasetiimis sõitev Tanel Leok täna kahe sõidu kokkuvõttes 11. ning kerkis MM-sarjas koha võrra ülespoole, 14. kohale. Esimeses sõidus tõusis avaringilt 14. mehena tulnud Leok mõne ringi järel teise kümne algusse ning paar ringi enne sõidu lõppu esikümnesse. Kümnendana ta ka lõpetas, 58,034 sekundit pärast sõidu võitnud itaallast

Siim Plangi kaotas Võrumaal sõidetud rallisprindis vaid Georg Grossile ja Ott Tänakule

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) saavutasid täna Võrumaal toimunud Eesti rallisprindi meistrivõistluste etapil kolmanda koha. Esikoha võitsid Georg Gross ja Raigo Mõlder (Ford Focus WRC08). Teiseks tulnud Ott Tänak ja Madis Halling (Subaru Impreza) kaotasid võitjatele 11,5 ning Plangi – Sarapuu 19,2 sekundiga. Kaheveoliste autode klassis said võidu üldjärjestuses viiendaks tulnud

Võru rattaralli võit läks Karl-Arnold Vendelinile

8. Võru rattaralli võitis Karl-Arnold Vendelin, kes läbis 95 km pikkuse distantsi ajaga 2:17.13. Esikolmikusse jõudsid veel Vendeliniga sama aja saanud Anti Arumägi ning neile sekundiga kaotanud lätlane Maris Bogdanovics. 60 km distantsil oli kiireim lätlane Maris Kalejs ajaga 1:34.42. Talle järgnesid sekundiga kaotanud Kristo Enn Vaga ja Sten Pelska. Võru rattaralli oli Filter maanteekarikasarja

Edukas päev: OK Võru naistele kuld, meestele hõbe

OK Võru naiskond tuli täna Valgamaal Päidlapalus teateorienteerumises Eesti meistriks, meeskond võitis hõbemedali. OK Võru I naiskond, kus jooksid Laura Joonas, Eleri Hirv ja Kerstin Uiboupin, haaras liidriohjad juba avavahetuses ning hoidis kättevõidetud edu lõpuni. Teiseks tulnud OK Põlva Kobras I (Kristiine Aluvee, Maret Vaher, Annika Rihma) kaotas võrulannadele lõpuks 3.51ga ja pronksi saanud OK

55. Jaan Gutmanni mälestusturniiri võitis Selver

55. Jaan Gutmanni nimelise rahvusvahelise võrkpalliturniiri võitis Tallinna Selver (pildil), Võru VK pidi leppima viimase kohaga. Selver alistas viimases voorus Korson Veto 2:1, Võru VK kaotas Pärnu VKle 0:3. Tänases kolmandas mängus alistas juunioride MMiks valmistuv Eesti koondis 1999. aastal juunioride MMi finaalturniiril mänginud mehed 3:0. Foto: Võrumaa spordiliit Lõplik tabel 1. Selver 13 punkti,

Võru JK II alistas FC Elva duubli

Võru JK II võitis Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas täna koduväljakul FC Elva II meeskonna 5:2 (2:1). Võru meeskond jäi kohtumise 28. minutil kaotusseisu, kui vastaste keskkaitsja 30-35 meetrilt vabalt löögile lasti ja ta palli väravasse põrutas. Seitse-kaheksa minutit enne seda oli võrulaste väravaht Ville Tüve vigastada saanud ja väravasuul seisis nüüd Valeri Dobrovolski. 39. minutil

Markus Männik võitis kolmandat korda
Eesti rammumeeste GP sarja

Võrulane Markus Männik (29) tuli kolmandat korda Eesti rammumeeste GP sarja võitjaks, varem on ta sellega hakkama saanud ka 2009. ja 2012. aastal. Sarja viimasel etapil, eile Võru linnapäevade raames toimunud võistlusel „Võru linna vägilane” saavutas Männik Meelis Peili järel teise koha. Enne viimast ala oli neil veel võrdselt punkte, kuid kiirem kivide tõstmine andis