FC Dekonia ja Kose JK võitsid, FC Jupiter kaotas

Eesti jalgpalli rahvaliigas võitis Kääpa FC Dekonia tänu Jürgen Kolgi hat-trickile Valgjärve/Kõlleste 3:1, Kose JK alistas aga Väimela JK suureskooriliselt 11:2. Kose meeskonna kasuks lõid nii Kris Saia, Marken Nupp kui ka Georgi Lukjanov kolm väravat, ühe tabamuse said kirja Christjan Kaasik ja Allar Pihu. FC Jupiter kaotas Võrumaa ja Põlvamaa meeskondade alagrupi liidriks olevale

Keivo Kõiv tegi Leedus head sõitu

Nädalavahetusel Eesti veoautokrossi meistrivõistluste etapil esikolmikusse jõudnud Keivo Kõiv (pildil) tegi nädal varem väga head sõitu Leedus Vilkyčiais Põhja-Euroopa NEZ-sarja etapil, kus saavutas bagide B600 klassis kolmanda koha. Mõniste valla noormees tegi bagide finaalsõidus väga hea stardi ning püsis kaks ja pool ringi ka liidrikohal, ent sõitis siis läbi veelombi, küünalde vahele pritsinud vee tõttu

Matsi veoautokrossil võitsid esikoha
Sigmar Tammemägi ja Olari Saarniit

Varstu vallas Matsi rajal laupäeval toimunud Eesti autokrossi meistrivõistluste etapil võitis suurtel veoautodel (GAZ 53) esikoha kodurajal sõitnud Sigmar Tammemägi, väikestel (GAZ 51/52) Olari Saarniit. GAZ 51/52 klassis jõudis tiitlikaitsja Saarniidu järel teisena üle finišijoone lätlane Andris Jurcinš, kolmas oli Marko Tiinas. Järgnesid Meelis Hirsnik, Margus Hirsnik ja Bruno Leimanis. Saarniit on nelja etapiga kogunud

Heleene Hollas ja Liisa Soomets jõudsid
EEVZA U18 rannavolleturniiril esikuuikusse

Heleene Hollas ja Liisa Soomets jagasid Valgevenes Molodetšnos peetud EEVZA (Ida-Euroopa võrkpalliassotsiatsiooni) U18 vanuseklassi rannavõrkpalli meistrivõistlustel viiendat-kuuendat koha. Laupäeva õhtul võitsid nad miinusringis võistkonnakaaslased Hanna Pajula ja Kertu Laagi 2:0 (23, 18), eile kaotasid aga poolfinaali pääsu eest peetud matšis Galina Samoilenkole ja Anna Tšurkinale (Venemaa) 0:2 (-15, -9). Esikoha võitis Venemaa paar Nadežda Makraguzeva

Tarmo Mõttus tuli maastikurattamaratoni seenioride EMil oma vanuseklassis kuuendaks

Haanja rattaklubi ratturid Tarmo Mõttus, Kaupo Ots ja Alar Reiska võistlesid eile Austrias Statteggis maastikurattamaratoni seenioride EMil, kus said vastavalt 45., 46. ja 50. koha. Oma vanusegrupis tuli Mõttus kuuendaks ja Reiska kümnendaks, Ots oli 12. 104 km pikkuse raske sõidu võitis austerlane Georg Koch, kes jõudis finišisse ajaga 4:54.09,4. Temaga samas vanusegrupis (1969-1973. a

Kaupi Kindsigo jäi „põdralaskmises” napilt medalita

Kaupo Kindsigo (Võru jahiselts) sai laupäeval Viljandi maakonnas Kuritse tiirus peetud Eesti meistrivõistlustel laskmises harjutuses „Jooksev põder” (JP-4, 40 lasku vintrelvast liikuva märgi pihta) neljanda koha, jäädes medalita alles ümberlaskmise järel. 355 silmaga 400st võitis esikoha Villu Pook. Arles Taal sai kirja 348 ning Elvis Homin ja Kindsigo 328 silma. Ümberlaskmises oli Homin Kindsigost täpsem.

Võru maletaja jagas Põlvas 20.-26. kohta

Nädalavahetusel Põlvas toimunud malewturniiril Põlva Suvi jagas viiest partiist kaks punkti kogunud Võrumaa maletaja Gennadi Popman 20.-26. kohta. Esikohta jagasid neli punkti saanud Tarmo Tuul, Kalle Peebo ja Natalja Makarova. Võistlejaid oli 32.