Ader ja Jalkasõbrad võitsid penaltitega pronksi

Võrumaa tänavuste jalgpallimeistrivõistluste pronksmedal kuulub meeskonnale Ader ja Jalkasõbrad, kes tänases 3.-4. koha mängus võitis 1:1 lõppenud lisaaja järel penaltitega 4:3 Kuperjanovi JP. Väravateta lõppenud esimesel poolajal olid aktiivsemad kuperjanovlased, kuid värava löömiseni nad ei jõudnud. Teise poolaja algul pääses Ader ja Jalkasõbrad Gaspar Vainula väravast juhtima, ent 70. mänguminuti paiku õnnestus Kuperjanovi JP meeskonnal

Võru linnajooksu võitis Silja Sport

Võru linna 229. sünnipäeva pidustuste raames peetud 1784 meetri (1000 + 700 + 80 + 4 m) pikkuse linnajooksu võitis ajaga 4.45,8 Silja Spordi võistkond, kuhu kuulusid Margus Lehtna, Mark Laine, Sirli Hanni ja Markus Lehtna. Klubide arvestuses võidutses OK Võru I (Tanel Papp, Janek Piirisild, Marianne Haug, Laura Joonas) ning peredest oli kiireim perekond

Võrumaa suvekossusari läheneb lõpule

Eile Võrus Tamula hotelli juures olevatel väljakutel peetud Võrumaa suvekossusarja kolmanda etapi võitis meeskond koosseisus Kaupo Puusepp, Ervin Ranna ja Marko Mett. Teise koha said Fredi Parker, Karl Reismann ja Kaur Vassil ning kolmanda koha Andre Treial, Kalvi Kaldmäe ja Rasmus Kolling. Võistlusel osales 11 kolmeliikmelist võistkonda. Kolme etapi kokkuvõttes on 40 punktiga liidrikohal Fredi