Kaks ei jäänud kolmandata: vutikuld Rantipolile

Võrumaa jalgpallimeistriks tuli kolmandat aastat järjest Rantipol, kes võitis tänases finaalis Rauameistri 1:0 (1:0). Kuldse värava lõi Priit Bahmatšov. Võru spordikeskuse staadionil ligi 300 pealtvaataja ees peetud mängu esimese ohtlikuma olukorra tekitas Rantipol, kui Bahmatšov 4. mänguminutil trahvikasti joonel napilt löögile ei jõudnud. Rauameister ei jäänud võlgu – Raul Rebase karistuslöögi järel pillas Rantipoli väravavaht

Antsla jättis Wertykalile võimaluse

Antsla jalgpallimeeskond viigistas täna Eesti rahvaliigas koduväljakul Laheda SKga 1:1. Antsla asus juba 4. minutil Jan-Karl Jõela väravast mängu juhtima, poolaja keskel vastased viigistasid. Tesiel poolajal oli mõlemal meeskonnal paar võimalust skoori kasvatada, kuid värava löömiseni ei jõutud. Antsal on nüüd tabelis seitse punkti seitsmest, Laheda meeskonnal 20 punkti kaheksast mängust. Tänase mängu tulemus rõõmustab

Eesti juuniorid avasid MMil võiduarve

Türgis toimuva juunioride võrkpalli MMi alagrupimängude teises voorus alistas Eesti koondis (pildil) täna üle kahe tunni kestnud tasavägises pallilahingus Jaapani 3:2 (-27, 23, -19, 24, 8). Võrust pärit nurgaründaja Robert Täht (nr 6) sai kirja 15 punkti, enamat suutis eestlastest vaid 17 punkti teeninud Renee Teppan. Eestil on nüüd kirjas võit ja kaotus ning homseks