Kaotus Mehhikole kahandas Eesti võimalusi

Juunioride võrkpalli MMil Türgis vähenesid tuntavalt Eesti koondise võimalused alagrupist edasi pääseda, sest täna kaotati Mehhikole 1:3 (-22, -19, 17, -27). Robert Tähe arvele kogunes täna vaid kuus punkti ning kahe esimese platsil oldud geimi järel jäi ta kolmandas pingile, neljandas sekkus vahetusest. Viimase alagrupimängu peab Eesti ülehomme eelmise MMi hõbeda Argentinaga.

Andre Kurg tuli Misso rallikrossil teiseks

Misso rajal täna peetud Eesti rallikrossi meistrivõistluste eelviimasel etapil saavutas Andre Kurg (pildil; Lada Samara) Janno Liguri järel teise koha. Finaalis alles viiendalt kohalt startinud Kurg oli enamuse sõidust kolmandal kohal, kuid viimastel meetritel õnnestus tal mööduda teist kohta hoidnud Janis Baumanisest ning lätlast 0,4 sekundiga edestada. Meistrivõistluste viimane etapp toimub 7. septembril Tartumaal Kulbilohus,

Võru poistele Mini MX klassis kaksikvõit

Täna toimunud Räpina motokrossil said Võru poisid Kevin Kaurson (nr 637) ja Günther Sein (nr 636) Mini MX klassis kaksikvõidu. 85 cm3 klassis oli Reio Timmi kolmas, MX2-klassis Reiko Kikas neljas ning MX1-klassis Timmo Mõts kuues. Foto: erakogu

Navi kaotas napilt Tuleviku vanakestele

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis kaotas Navi Vutiselts täna Viljandis sealsele meeskonnale JK Tulevik Vanakesed 0:1. Navi meeskonnal tuleb nüüd liigamängudes kahenädalane paus, sest nende järgmise vooru vastane Tartu Löök jättis turniiri pooleli.

Viljar Kannimäe jõudis Eesti rattamaratonisarja etapil esmakordselt 15 parema hulka

Viljar Kannimäe (Haanja rattaklubi) saavutas täna Jõgeva maakonnas toimunud 67 km pikkusel Kalevipoja rattamaratonil 14. koha, kunagi varem pole ta Eesti rattamaratonisarjas nii kõrgele jõudnud. Ajaga 2:22.17 esikoha võitnud Caspar Austale kaotas Kannimäe viie minuti ja 19 sekundiga. Poolesaja parema hulka jõudsid Võrumaalt pärit ratturitest veel Raul Olle (18.), Pait Hirv (21.) ja Tarmo Mõttus

Võru JK tasus Tõrvale kevadringi kaotuse eest

Võru JK võitis täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas koduväljakul Tõrva JK 3:1 (1:0) ning jätkab võitlust lõunatsooni esikoha eest. Tõrvas kevadringis oma ainsa kaotuse saanud Võru meeskond olid täis tahtmist toonase allajäämise eest tasuda ning ehkki mitmel mängumehel oli nähtavalt jalgades eilne Võrumaa meistrivõistluste esikohamäng, saadi ülesandega ka hakkama. Kergelt võit siiski ei tulnud. „Veidi

Haanjas selguvad Eesti meistrid laskejooksus

Laskejooksu lahtistel Eesti meistrivõistlustel Haanjas olid täna kavas individuaaldistantsid. M13 vanuseklassis võitis esikoha Art Kristjan Olesk (Vastseliina SK). M19 vanuseklassis saavutasid tema klubikaaslased Tarvi Sikk ja Timo Truu moskvalase Maksim Mironovi järel teise ja kolmanda koha. M15 poistest tuli Taavi Perv (Võru spordikool/Võru Biathlon) teiseks, jäädes alla vaid Reimo-Taavi Lõbule Põlvast. Kolmanda koha said Hannes