Eleri Hirv jäi Lääne-Virumaal alanud rattaorienteerumise MMi avaalal tulemuseta

Eleri Hirv jäi täna Tapal rattaorienteerumise MMi naiste sprindivõistluses märkimata kontrollpunkti tõttu tulemuseta. Naiste 5,7 km pikkuse sprindi võitis rootslanna Cecilia Thomasson ajaga 20.32. Teiseks tuli soomlanna Eva-Liisa Hakala (+0.10) ning kolmandaks Venemaa sportlane Tatjana Repina ajaga (+0.26). Tulemuse sai 61 startinud naisest kirja 48. Homme võisteldakse Mõedakul lühirajal, reedel toimuvad Rakveres teatevõistlused ning punkt

Jaanus Milli tiim MMil starti ei jõudnudki

Eesti Motoboxi meeskonnal, kuhu Taisto Kala, Rainer Nikiforovi ja Erki Lainjärve kõrval kuulus ka Võrust pärit Jaanus Mill, ei õnnestunud nädalavahetusel Moskvas Himki veehoidlal toimunud kummipaatide (RIB) kestussõidu MMil tulemust kirja saada. Paraadringil enne starti oldi veel võistlejaterivis, aga stardijooneni ei jõutudki – nimelt seiskus mootor ja nagu hiljem selgus, oli bensiini hulgas palju vett.

Keivo Kõiv ja Olari Saarniit Lätis esikolmikus

Keivo Kõiv tuli üleeile Lätis Smiltenes toimunud bagide B600 klassi Läti meistrivõistluste etapil kolmandaks. Kindla esikoha võitis Kaspars Bumbiers. Kõiv võitles teise koha eest Valters Zivertsiga ning pidi lätlasele finišis vaid mõnekümne sentimeetriga alla vanduma. Ziverts tunnistas pärast sõitu, et oleks üks ring veel sõita tulnud, oleks ta Kõivule alla jäänud. Samas sõideti ka veoautokrossi