Siim Plangi on Kurzeme rallil avapäeva järel viies

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) lõpetasid Kurzeme ralli avapäeva viienda kohaga, liidriks tõusnud Georg Grossile ja Raigo Mõlderile (Ford Focus WRC) kaotavad nad esimese seitsme kiiruskatse järel 31,58 sekundiga. N-klassis on võrulased kolmandal kohal. Plangi jäi päevaga üldiselt rahule, sest sõit sujus ja erilisi viperusi ei olnud, vaid viimasel katsel lõhuti

Eesti naiskond tulemust kirja ei saanud

Rattaorienteerumise MMil Rakveres Eesti teatenaiskond, kuhu kuulus ka Eleri Hirv (pildil), täna tulemust kirja ei saanud. Eleri Hirv sõitis esimest vahetust, mille järel Eesti oli 16 naiskonna seas 13. Teises vahetuses tõstis Ingrit Kala Eesti kümnendaks, kuid viimases vahetuses purunes Maret Vaheri rattal kett ja võistlus tuli pooleli jätta. Maailmameistriks tuli Soome naiskond. Foto: Harry

Võrumaa staadionijooksusarja üldvõidu võttis kolmandat aastat järjest Ivar Ivanov

Võrumaa staadionijooksusarja viienda hooaja võitjaks tuli Ivar Ivanov. Kolmandat aastat järjest sarja üldvõidu saavutanud 29aastane jooksumees kogus 4117 punkti. Esikolmikusse jõudsid veel Mikk Laur 3350 ja Margus Koor 2808 punktiga. Ivanov võidutses tänavuses sarjas seitsmel etapil kaheksast. Eile oli tema võiduaeg 2000 meetri jooksus 5.57,0, Koor kaotas täpselt üheksa ning Laur 14,9 sekundiga. Naistest oli