FC Wertykal pääses rahvaliiga play-offi

Tänane 8:6 võit Kose JK üle kindlustas FC Wertykalile Eesti jalgpalli rahvaliiga IV alagrupis teise koha ja pääsu play-offi. Puigal vihmasaju ja võimsa äikse saatel peetud mängus lõid Mait Raha, Markko Nääme ja Eleri Jürisaar kõik Wertykali kasuks kaks väravat, ühe tabamuse lisasid Kasper Keps ja täna väravasuul seismise asemel hoopis keskväljal mänginud Ozzy Taaler.

Võit tõstis FC Aspeni liidrikohta jagama

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis sai FC Aspen täna võõrsil Tartu JK Tammeka III meeskonna üle 2:1 (1:0) võidu. Oma kümnenda tabamuse selle hooaja liigamängudes sai kirja Gaspar Vainula, Aspeni teise värava lõi Robert Kruuda. „Nagu mänguskoor ütleb, oli tegu võrdsete heitlusega, kus me omad võimalused ära lõime. Esimese poolaja lõpus mängisid Gaspar ja Robert

Võru JK sai Otepääl valusa kaotuse

Võru JK kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis võõrsil FC Otepääle 0:2, ent jätkab turniiritabelis ikkagi teisel kohal. Võru meeskonna mängiva treeneri Tauno Kikase sõnul oli kaotus seda valusam, et mänguks oli üle pika aja kokku saadud ideaalilähedane koosseis ning kohal olid kõik tugevamad, kes praegu Eestis. Esimesel poolajal ei saanud võrulased oma mängu

Mari-Liis Mõttus alistas lisaks eraldistardile
kõik konkurendid ka grupisõidus

Haanja rattaklubi värvides sõitev Mari-Liis Mõttus (pildil) võitis lisaks eilsele Eesti noorte meistrivõistluste eraldistardi kullale täna esikoha ka N16 tüdrukute grupisõidus. Jõgeval peetud sõidu esimesel ringil tõmbas Mari-Liis Mõttus kõige suuremal tõusul tempo üles ja sai nii seltskonna väiksemaks. Kullatüdruku isa Tarmo Mõttuse sõnul jäid konkurentsi teised medalinõudlejad Kelly Kalm, Iiris Õunmaa ja Mairis Õispuu,

Jan Jakobson püsib ADAC sarjas neljandal kohal

Jan Jakobson saavutas täna Gaildorfis Saksamaa ADAC motokrossisarjas MX Junior Cup (85 cm3) klassis kuuenda koha ning on sarja kokkuvõttes endiselt neljas. Esimese sõidu lõpetas Võrumaa korossipoiss hispaanlase Jorge Prado García, taanlase Glen Meieri, tšehhi Jakub Terešaki ja soomlase Kim Savaste järel viiendana. Teises sõidus oli Jakobson üheksas. Esimesena jõudis finišisse Meier, kes kindlustas endale

Võrulannad mängisid Eesti võrkpallikoondise eest

Eesti võrkpallinaiskond pidas kaks mängu Soome meisternaiskonna Salo LP Viestiga ning kaotas üleeile Kohilas 1:3 ja eile Tallinnas 0:3. Eliise Hollas kuulus mõlemas mängus Eesti põhirivistusse ning tõi esimeses kohtumises naiskonnale 8 (+6) ja teises 7 (+4) punkti. Mõlemas mängus käis episooditi platsile teinegi võrulanna Kaisa Bahmatšev. Eesti koondises mängis kaks võrulannat: Eliise Hollas (nr

Mari-Liis Mõttus võitis järjekordse noorte kulla

Mari-Liis Mõttus võitis eile Jõgeval Eesti noorte meistrikulla eraldistardiga sõidus. N16 vanuseklassis oli võistlusmaa pikkus kümme kilomeetrit ja Haanja rattaklubi tüdrukul kulus selle läbimiseks aega 16.18,4 (keskmine kiirus 36,79 km/h). „Viimase kilomeetri eel oli vahe juba üle 20 sekundi, siis natuke kangestus ja lõpuks edestas Kelly Kalmu 11 sekundiga. Kolmas koht kaotas juba üle minuti,”