OK Võru orienteerujad võistlesid Lätis

Lätis Riia lähedal Maksteniekis eile toimunud orienteerumise teatevõistlusel sai OK Võru 65 tiimi seas 29. koha. Esikoha võitis Auseklis IK. OK Võru eest jooksid etappide järjekorras Tanel Papp, Laura Joonas, Anti Sõukand, Marianne Haug, Maiki Jäädmaa , Kadri Parts, Tõnis Jäädmaa , Hando Allmann , Sarmite Sild ja Kestin Uiboupin.

FC Helios Võru jalgpallipoisid pidasid Eesti noorteliigade mänge ja osalesid Elva Cupil

FC Helios Võru C2-klassi (2000. a ja hiljem sünd) jalgpallipoisid said eelmisel nädalal Eesti noorte meistrivõistluste 7.-16. koha turniiril teise võidu, kui alistasid Väimelas Nõmme JK Kalju Hiiu 2:1. Nooremate vanuseklasside Eesti esivõistlustel, kus mängitakse regionaalsetes gruppides, võitsid FC Helios Võru D2-klassi poisid viimati FCE Otepää 4:1 ja Põlva FC Lootose 1:0 ning E2-klassi poisid