Võru kergejõustikupoisid võistlesid Varssavis

Kuus Võru spordikooli poissi osales läinud nädalavahetusel Varssavis toimunud 11-13aastaste laste kergejõustikuvõistlustel, mille korraldasid Poola olümpiakomitee ja Eesti suursaatkond Varssavis. Peale Eesti ja Poola oli võistlejaid veel Tšehhist, Ungarist, Slovakkiast, Lätist, Leedust ja Ukrainast, igal alal sai välja panna ühe sportlase. Võistkondlikult sai Eesti viienda koha, võitis Ungari. Võru poistega oli kaasas treener Aive Pähn.

Tüdrukud jätsid ühe spordikooli karikatest Võrru

Eelmise nädala teisel poolel toimunud Võru spordikooli 54. rahvusvahelisel võrkpalliturniiril jätsid võõrustajad koju ühe neljast karikast, kaks esikohta said Soome ja ühe Poola võrkpallurid. Võru spordikooli võistkond sai turniirivõidu alla 18aastaste tüdrukute seas. Teine koht läks selles vanuseklassis TULi (Soome) ja kolmas Starogard Gdanski (Poola) tüdrukutele, järgnesid Tallinna VK Täht, Pärnu spordikool ja Tartu SS