Mari-Liis Mõttus võitis oma vanuseklassis
Samsung Estonian Cup rattasarja

Mari-Liis Mõttus (Haanja rattaklubi) tuli Jõulumäe rattamaratoniga täna lõpule jõudnud Samsung Estonian Cup rattasarja võitjaks N14/16 vanuseklassis. Poolmaratoni (25 km) lõpetas ta täna kaheksanda kohaga, olles oma vanuseklassis kindlalt parim ning kaotades võitjaks tulnud Kristjan Johansonile (Viljandi rattaklubi) vaid veidi rohkem kui kolme minutiga. Jõulumäe rattamaratoni 60 km pikkuse põhidistantsi võitis Peeter Pruus, teisena lõpetanud

Aigar Leok säilitas enduro MMil enne homset viimast võistluspäeva napilt teise kohta

TMi tehasetiimis sõitev Aigar Leok sai täna Prantsusmaal St. Flouris enduro MM-sarja etapil seitsmenda koha. Võrumaalt pärit motomees on kokkuvõttes endiselt teine, kuid tema edumaa rootslase Joakim Ljunggreni ees kahanes vaid kahele punktile. Olud muutusid poole päeva pealt vihma tõttu väga ekstreemseks. Leok tunnistas, et täna pääsesid maksvusele kogemused, millest temal kahjuks puudu jäi. Leok

Priit Rebane lõpetas rallikrossihooaja pronksiga

Vastseliina valla noormees Priit Rebane (Lada Samara) sai Eesti rallikrossi meistrivõistluste viimasel etapil Tartumaal kKulbilohus täna Super1600 klassis neljanda koha ja sellest piisas, et hooaja kokkuvõttes pronksmedal võita. Rebase sõnul on hooaja alguses võetud eesmärk saavutatud. Käeulatuses oli juba teine koht, kuid masin vedas tehniliselt alt – sarja kuuendal etapil purunes käigukast ning eelmisel, seistmendal

Võrumaa laskesuusatajatest tulid Piletilevi sarja üldvõitjaks Rene Zahkna ja Kermo Sikk

Noorte laskesuusatajate Piletilevi karikasarja kokkuvõttes läks Võrumaa sportlastel kõige paremini M19 klassis, kus Rene Zahkna (Võru Biathlon/Võru spordikool), Tarvi Sikk ja Timo Truu (mõl Vastseliina SK) saavutasid kolmikvõidu. Karikavõiduni küündis ka Kermo Sikk (Vastseliina SK), kes oli parim M21 klassis. Teise koha saavutasid sarja kokkuvõttes Art Kristjan Olesk (M13; Vastseliina SK), Regina Oja (N17; Võru

Antslas peeti Aksel Kersna mälestusvõistlused

Antslas peeti eile järjekordsed Aksel Kersna mälestusvõistlused kergejõustikus. 17. korda toimunud jõuproovil osales veidi üle 300 nooresportlase. Võõrustajatele olid külla tulnud Kuldre, Osula, Sõmerpalu ja Varstu kooli õpilased. Võistluse kahekordseteks võitjateks tulid poistest Markus Salumets (Antsla G), Andre Kasak (Osula PK) ja Eiko Mõttus (Sõmerpalu PK) ning tüdrukutest Jane Paulus (Osula PK), Annabel Täär (Kuldre