Haanja Rattaklubi meeskond võitis
Eesti seenioride teatekrossikulla

Haanja rattaklubi võistkond, kus sõitsid Pait Hirv, Kaido Oru, Tarmo Neemela ja Tarmo Mõttus, võitis täna Pärnumaal Jõulumäel Eesti meistrivõistlustel teatekrossis seenioride klassis kuldmedali. Sõit toimus koos eliitklassiga ning üldarvestuses jõudis HRK finišisse kolmandana. „Mingeid probleeme ei olnud, kõik sujus kenasti. Sain vahetused strateegiliselt õigesti paigutatud ja liidrikoha hõivasime juba esimesel ringil. Kõik tegid täpselt

Tanel Leoki kümnes MM-hooaeg tõi 14. koha

Tanel Leok (TM) oli motokrossi MX1-klassi tänavuse MM-sarja viimasel etapil Hollandis Lieropis 14. ja lõpetas sarja sama kohaga ka hooaja kokkuvõttes. Mullu sai ta MMil kaheksanda koha. Tänases esimeses sõidus pidi 28aastane Võrumaalt pärit motomees leppima 20. kohaga, teises sõidu lõpetas üheksandana. Beneluxi GP võitis britt Shaun Simpson belglase Kevin Strijbosi ja juba varem endale

Aigar Leok võitis enduro MM-sarjas hõbeda!

Mullu enduro MMil E3-klassis pronksi saanud Aigar Leok (28) vahetas selle tänavu kraadi võrra kirkama medali vastu, kui kindlustas täna Prantsusmaal St. Flour’is tänavuse MM-sarja viimase etapi teise kohaga endale hõbemedali. „See mille järgi siia tulime on käes ja tunne on super!” sõnas Leok. „TM Racing meeskond on läbi hooaja head tööd teinud ja see

Võrumaa derbis jäi nagu kevadelgi peale Võru JK

Võru JK alistas täna Võrumaa derbis Navi Vutiseltsi 4:2 (4:1) ning hoiab Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis endiselt teist kohta, Navi meeskond on kaheksas. Võru JK läks mängu juhtima juba 5. minutil, palli saatis trahvikasti joonelt väravasse Raul Rebane. Võru JK särgis oma sajanda liigamängu pidanud Janek Siska käärlöök langes seejärel küll Navi väravahi Jörgen

Karel Kutsar jäi EMil jagama 55.-57. kohta

Motokrossi MX2-klassi EMi (EMX250) viimasel etapil Hollandis Lieropis tuli Karel Kutsaril täna juba finaalsõidu esimesel ringil siduri purunemise tõttu sõit pooleli jätta. Ajasõidus oli Kutsar 26. ja poolfinaalis juba üheksas, mis näitas, et noormees kogus korralikult hoogu. Etapivõit läks šveitslasele Valentin Guillod’le, kes tuli ka Euroopa meistriks. Guillod sai kaheksa etapiga kirja 189 punkti, hõbemedali

OK Võru noortele kaks hõbedat ja neli pronksi

Otepääl täna toimunud Eesti meistrivõistlustel orienteerumissprindis võitsid OK Võru noored kuus medalit: Tanel Papp (M18) ja Kristiina Himma (N16) hõbeda ning Janek Piirisild (M18), Lauri Pähn (M16), Laura Joonas (N20) ja Silvia Luup (N18) pronksi. Põhiklassis tulid Eesti meistriks Kenny Kivikas ja Eveli Saue (mõlemad Ilves). Võru meestest oli Markus Puusepp parimana 12. ja naistest

Kaotus lähimale jälitajale kukutas
FC Aspeni otse III liigasse viivalt kohalt

FC Aspen kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis täna koduplatsil Tartu JK Welco Elektri II meeskonnale 2:3 (0:0) ning langes paremustabelis kolmandaks. Esimesel poolajal Aspeni väravas seisnud Marko Liiva sõnul alustasid mängu paremini külalised. „Tuleb tunnistada, et esimene poolaeg oli külaliste oma, kes omasid meie poolel palju palli ning panid mõnel korral ka minu olematud

Eleri Hirv jäi öisel rajal esimesena medalita

Eile hilisõhtul Põlvamaal Kanepi vallas Lajavangus peetud Eesti meistrivõistlustel öises orienteerumises võitsid põhiklassis esikoha Lauri Tammemäe (SK 100) ja Merike Vanjuk (OK Kape). Vanjukile kaheksa minutiga kaotanud Eleri Hirv sai naiste seas neljanda koha, Maiki Jäädma (mõl OK Võru) oli kümnes. OK Võru noortest võitsid Tanel Papp (M18), Laura Joonas (N20) ja Marianne Haug (N18)