Timo Sild võitis Soome meistrivõistlustel hõbemedali, Lauri Sild Lätis kaks kulda

Võrust pärit orienteeruja Timo Sild teenis nädalavahetusel Soome tavaraja meistrivõistlustel tugevas konkurentsis hõbemedali, tema noorem vend Lauri Sild võitis aga Läti meistrivõistlustel kaks kulda. Syötes peetud Soome meistrivõistlustel tuli kõigepealt laupäeval 170 mehe seast 52 finalisti hulka pääseda. Finaal toimus eile ning klubi Hiidenkiertäjät esindava Timo Silla suurepärane jooks päädis hõbemedaliga legendaarse prantslase, üheteistkümnekordse maailmameistri

Laskuritele individuaalhõbe ja võistkonnakuld

Tauri Tamm saavutas laupäeval Tallinnas Männiku tiirus peetud Eesti meistrivõistlustel inglise sportingus teise koha. Võistkondlikult võitis Võrumaa jahiseltsi tiim esikoha. Kindel kullavõitja oli 200st märgist 185 tabanud Hannes Kuusmik (Ida-Viru LK). Tamm sai pihta 176 ja pronksi saanud Tõrnu Kirs (Silma LK) 174 märgile. 169 märki tabanud Tauno Tamm jagas 7.-8. (Eesti mv 6.-7.) ja

Kestvuskrossisari kogub pärast suvepuhkust tuure

Eesti meistrivõistlused kestvuskrossis jätkusid pärast rohkem kui nelja kuu pikkust pausi eile Lääne-Virumaal Mõedaka krossirajal, kus Võrumaa motomeestel kõige paremini ei läinud. Soolotsiklite sõidus, mille võitis Kristjan Rätsep, oli Timmo Mõts alles 73. (E2-klassis 5.) ja Martin Leok 84. (E2-klassis 7.). Kolme etapi kokkuvõttes on Mõts Toomas Triisa järel teine, Leok kuues. Quadracerite ja ATVde