Karel Kutsar tuli MX2-klassi Eesti meistriks

Karel Kutsar võitis täna Kosel Eesti motokrossimeistrivõistluste viimasel etapil MX2-klassi arvestuses esikoha ja krooniti selle masinaklassi Eesti meistriks. MX1- ja MX2-klassi ühistes sõitudes lõpetas 16aastane Võru krossimees esimesel korral MX1-klassi meeste Juss Laansoo, Lauri Lehtla ja Indrek Mägi järel neljandana, teises sõidus tuli Laansoo ja Gert Krestinovi järel kolmandaks. Reiko Kikas sai MX2-klassi arvestuses kahe

Eleri Hirv võitis pikal rajal hõbemedali

Eleri Hirv (OK Võru) võitis täna Eesti meistrivõistlustel orienteerumises pikal rajal hõbemedali. Selle aasta viimased Eesti meistrimedalid orienteerumises jagati välja Värska vallas Nedsaja külas. Naiste 16,5 km pikkusel rajal peetud ühisstardiga võistluses oli ajaga 2:08.51 kiireim Kirti Rebane (Saue Tammed). Eleri Hirv kaotas talle 49 sekundiga ning edestas omakorda veidi rohkem kui kolme minutiga pronksi

Võru JK nahutas Valga FC Warriori

Võru JK alistas täna koduplatsil Eesti jalgpallimeistrivõistluste mängus Valga FC Warriori 8:3 (5:1) ning jätkab III liiga lõunatsoonis teisel kohal. Väljakuperemeestel oli taas väikseid probleeme meeskonna kokkusaamisega, ent need mehed, kes platsil, alustasid isukalt ja 8. minutil viis liigamängudes oma esimese värava löönud Ken Metsla Võru meeskonna 1:0 juhtima. Hea sööduga tegi eeltöö Võru JK

Navi vutimehed tõid Suure-Jaanist kolm punkti

Navi Vutiselts võitis täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis võõrsil Suure-Jaani Unitedi 2:1. Esimese poolaja 0:1 kaotanud Navi meeskond võitles võidu välja viimasel veerandtunnil. Mängu 77. minutil Gris Kallas viigistas ning minut hiljem lõi Kaspar Leies võiduvärava. 18 mänguga on Navi teeninud 28 punkti ning hoiab kohta tabeli keskel. Järgmise mängu peavad Navi vutimehed tuleva