Võit tõstis Võru JK duubli IV liigas esikolmikusse

Võru JK II sai täna Eesti jalgpallimeistrivõistlustel võõrsil 1:0 võidu Tartu Harrastajate üle ning tõusis IV liiga lõunatsoonis esikolmikusse. „Raske mäng oli, mid näitab ka seis. Nii meil kui ka vastastel olid häid võimalused, õnneks lõime meie ühe ära,” ütles Võru meeskona mängiv treener Vjatšeslav Vassilenko. „Kooseisuga olid suured probleemid – kes oli kaardidega väljas,

Rene Tarendile Quadracerite klassi kuues koht

Eesti motokrossimeistrivõistluste etapp Kosel jätkus täna kolme- ja neljarattaliste masinate sõitudega. Quadracerite klassis oli Antsla valla mees Rene Tarend kaheksas, meistrivõistluste kokkuvõttes tuli aga kuuendaks. Kulla võitis Sten Jupaschevski.

Tartu rattamaratonil võidutses taas Erki Pütsep

SEB 16. Tartu rattamaratoni ning ühtlasi ka Eesti rattamaratoni meistrivõistlused võitis teist aastat järjest Erki Pütsep, Võrumaa ratturid 30 parema hulka ei jõudnud. Pütsepal kulus 89 kilomeetri pikkuseks sõiduks aega 2:32. Viie mehe grupifinišis lõpetas tema järel teisena vanameister Alges Maasikmets ja kolmandana Peeter Pruus. Haanja rattaklubi parimana sai Kannimäe 32. koha, Tarmo Mõttus oli

Timo Sild võitis Soomes lühirajavõistluse

Timo Sild (pildil) võitis täna Soomes Hollolas tugevas konkurentsis orienteerumise lühirajavõistluse Hollola-rastit 2013. Silla võiduaeg 5,12 km pikkusel rajal oli 29.15. Teiseks jäänud tänavune tavaraja MM-hõbe ja Soome koondise kauaaegne alustala Jani Lakanen kaotas talle 32 sekundiga ning kolmanda koha sanud Tero Föhr 54 sekundiga. Teiste alistatute seas olid ka lühiraja eksmaailmameistrid, lätlane Edgars Bertuks

Han Hendrik Pihole kuld, Martti Nõmmele pronks

Han Hendrik Piho tuli teist aastat järjest Eesti suviseks meistriks kahevõistluses, suusahüpetes võitis Martti Nõmme pronksmedali. Eile Otepääl peetud jõuproovil jagas Han Hendrik Piho (SÜ Taevatäht) kahevõistluses hüppemäel tehtud 82,5 meetri pikkuse hüppe järel Karl-August Tiirmaaga teist-kolmandat kohta, pikima hüppe (88,5 m) teinud Kristjan Ilvesele kaotasid nad enne rollerisõitu 58 sekundiga. 10 km murdmaarajal pani

FC Wertykal pudenes penaltitega konkurentsist

Ainsa Võrumaa jalgpallimeeskonanna rahvaliigas alagrupist edasi pääsenud FC Wertykal jäi play-offi avaringis võõrsil Kiili JKga peetud mängu penaltiseerias kaotajaks ja pudenes edasisest konkurentsist. Wertykal kaotas mängu esimese poolaja 0:1 ning jäi teisel poolajal 70. minutiks juba 0:2 taha. Eduseisus muutusid vastased lohakaks ning kümmekond minutit enne mängu lõppu õnnestus Steve Kurvitsal 1:2 lüüa. Wertykal võitles

Võit tõstis Antsla alagrupis lõpptabelis neljandaks

Antsla jalgpallimeeskond alistas rahvaliiga IV (Lõuna) alagrupi viimases mängus eile koduplatsil Valgjärve/Kõlleste 4:2 (1:2) ning tõusis lõpptabelis neljandaks. Võitjate kõik neli väravat lõi Martin Uusimaa. Antsla näitas tänavusel rahvaliiga hooajal head mängu just koduplatsil, kus peale viiki Lahedaga kõik teised mängud võideti. Võõrsil suudeti jagu saada vaio Põlva Harrastajatest. Meeskonna esindaja Üllar Salumetsa sõnul mängis