Nooremale vennale kuld, vanemale pronks

Nädalavahetusel selgusid Võrtsjärve endurol tänavused Eesti meistrid. Martin Leok võitis E2-klassis kuldmedali, MM-hõbe Aigar Leok koduses sarjas kõigil etappidel ei osalenud ja pidi seepärast E3-klassis leppima pronksiga. Meistrivõistluste viimasel etapil näitas Aigar Leok, et kodutanumal tal konkurente pole – mõlemal päeval oli ta kindlalt kiireim mees. Laupäeval edestas Leok paremuselt teist meest, E1-klassi võitjat Veiko

Rõuge golfar lõi Otepääl hole in one’i

Kert Jõgeval Rõuge golfiklubist õnnestus eile hakkama saada harukordse saavutusega – Otepää golfiväljaku kuuendal rajal saatis ta palli auku kohe avalöögiga ehk tegi hole in one’i. Muljeid jagab samal võistlusel osalenud Karel Saarna: „Emotsioonid ei taha raugeda, toimus ikkagi midagi tõeliselt erakordset. Otepää kuues rada on ligi 124 meetrit pikk, auk kõigest 108 millimeetrit, griini

Etapi vahele jätnud Jan Jakobson langes
Saksamaa krossisarjas koha võrra allapoole

Laupäeval Eesti meistrivõistluste etapi võitnud Jan Jakobsonil jäi eilne Saksamaa ADAC motokrossisarja MX Junior Cupi (85 cm3) etapp vahele ning ta langes kokkuvõttes enne viimast etappi neljandalt kohalt viiendaks. Jaueris peetud etapi võitis soomlane Kim Savaste hispaanlase Jorge Prado García ja taanlase Glen Meieri ees. Kokkuvõttes on 204 punktiga liidrikohal Meier. Tšehh Jakub Terešak kaotab

Kail Piho: vend andis mulle korraliku koosa

Eesti suvistel kahevõistluse meistrivõistlustel Otepääl toimus võimuvahetus: talvel parimaid tulemusi näidanud Kail Piho jäi neljandaks, pjedestaali kõrgeimale astmele tõusis tema noorem vend Han Hendrik. „Vend andis mulle korraliku koosa, olen paras laip! Aga tuleb üles tõusta ja edasi minna,” ütles Kail Piho Õhtulehele. Loe Õhtulehest!