FC Aspen ei suutnud oma tabeliseisu parandada

FC Aspen jäi Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas täna võõrsil 2:3 alla Tartu FC Merkuurile. Viimasest neljast mängust on Aspen nüüd kaotanud kolm ja see pole jätnud mõjutamata ka tabeliseisu – pikalt liidrikohal olnud meeskond on langenud neljandaks. Täna suutis esimese poolaja 0:1 kaotanud Aspen 54. mänguminutil Erki Alliksoo löödud väravast viigistada ning 71. minutil asuti

Kütioru maastikujooksu võitis taas Kenny Kivikas

Võrumaa pikamaajooksusarja järjekordseks etapiks olnud 10 km pikkuse 2. Kütioru maastikujooksu võitis täna Kenny Kivikas Tartumaalt. Mullust esikohta kaitsnud ning Võrumaal tänavu juba ka Uhtjärve jooksul kõigile kandu näidanud Kivikase tänane võiduaeg oli 35.08,9. Võrumaa pikamaajooksusarja liider Ivar Ivanov kaotas talle 42,2 sekunidga, kolmandana finišeerinud Margus Koor juba 2.20,5ga. Kolmanda Võrumaa jooksjana peale Ivanovi ja

Navi vutimehed jäi Tõrvale kindlalt alla

Navi Vutiselts sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis täna võõrsil 1:6 lüüa Tõrva JKlt. Kolm vooru enne turniiri lõppu jagab 28 punkti kogunud Navi meeskond FC Tartuga 7.–8. kohta. Nädala pärast võõrustatkse koduplatsil FC Otepääd.

Regina Oja ja Johanna Olesk võitsid suvebitalonis Eesti noortemeistrivõistluste sprindikulla

Suvebiatloni lahtistel Eesti meistrivõistlustel Otepääl võitsid Võrumaa sportlastest tänases sprindis esikoha Regina Oja ja Johanna Olesk. Regina Oja (Võru Biathlon) edestas N17 vanuseklassi 6 km distantsil teiseks tulnud lätlannat Regina Rudzitet ligi kolme minutiga. N15 vanuseklassi 3 km rajal oli Johanna Oleski (Vastseliina SK) edu teiseks tulknud Narva tüdruku Alina Botštarjova ees 49 sekundit. M13

Võru jalgpallurid pressisid oma Põlva ametivendadelt lõpuks kolm punkti ikkagi välja

Võru JK võitles täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste kodumängus Põlva FC Lootosega lõpuminutitel välja 5:2 võidu ning tõusis vähemalt päevaks III liiga lõunatsooni liidriks. Võru meeskond on nüüd tänavu võitnud kõik kümme seni peetud kodumängu, mis on klubi uueks rekordiks. Kodumeeskond tuli välja raskest seisust – veel neli minutit enne normaalaja lõppu oli mäng 2:2 viigis. Siis