Anti Saarepuu ja Raido Ränkel said sponsorilt auto

Täna jõustus Eesti suusaliidu ja ELKE Grupi vaheline sponsorleping, mille raames anti suusaliidu kasutusse viis Toyota Avensist. Erikujundusega Toyota Avensise said järgmiseks viieks aastaks enda kasutusse ka Võrumaa suusatajad Anti Saarepuu (vasakult esimene) ja Raido Ränkel (vasakult kolmas). Foto: suusaliit

Võrumaa KK juhatas esiliigahooaja sisse võiduga

2013/2014. aasta Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga esimeses mängus alistas Võrumaa KK täna võõrsil Audentese SG/Noortekoondise 82:70. Senise Võru KK asemel nüüd Võrumaa KK nime kandva meeskonna algviisikus alustasid eelmiselgi hooajal põhiraskust kandnud Rael Kalmus, Martin Kulberg, Fredi Parker ja Jano Kunts ning viiendana meeskonna nimekaim uus täiendus Veljo Vares (32, 200 cm). Viimasel 15 hooajal, neist

Kairit Kalbre kaitses Võrumaal Eesti meistritiitlit

Rõuges vallas nädalavahetusel peetud Eesti meistrivõistlustel kestvusratsutamises kaitses oma mullust võitu Kairit Kalbre hobusega Nola. Kairit Kalbre ja Nola kulutasud 120 km pikkuse distantsi läbimiseks aega 6:53.15, mis teeb keskmiseks kiiruseks 17,4 kilomeetrit tunnis. Hõbemedali sai Joosep Tikk hobusel Paragon ning pronksi Egle Kalev hobusel Memphis. Võrumaa ratsutaja Marian Kikas hobusel Byron läbis vaid distantsi

Team Rattapood rattasari sai selleks aastaks läbi

Eile Pirital peetud etapiga jõudis lõpule Team Rattapood tänavune maastikurattasari, kus Haanja rattaklubi ratturitest Sander Nool sai kokkuvõttes oma vanuseklassis teise ja Tarmo Mõttus kolmanda koha. Noolel oli eile vaja vaid sõit lõpetada, et sarja kokkuvõttes teiseks tulla. Sõit kujunes väga närviliseks, sest kaks ringi enne lõppu, olles just teiseks tõusnud, lõhkus ta rehvi lõhkus.

Karel Kutsar tõusis etapivõiduga Lätis pronksile

Karel Kutsar võitis eile Kegumsis Läti motokrossimeistrivõistluste viimasel etapil MX2-klassis esikoha ning tagas endale sellega tänavuse Läti meistrisarja pronksmedali. Kegumsis oli Kutsar avasõidus Davis Ivanovsi järel teine ja võitis teise sõidu. Kahe sõidu kokkuvõttes järgnesid talle Kristers Drevinskis ja Andre Park. Läti meistriks MX2-klassis tuli Drevinskis, kes sai kirja 174 punkti, hõbemedali läks 171 punktiga

Olari Saarniit kindlustas endale taas meistritiitli

Tiitlikaitsja Olari Saarniit kindlustas laupäeval Hinsa autokrossil saavutatud teise kohaga endale ka tänavuse Eesti meistritiitli. GAZ 51/52 klassis võitis Hinsa rajal esikoha lätlane Andris Jurcins. Teisena lõpetas finaalis Olari Saarniit ja kolmandana Marko Tiinas. Viie etapiga 82 punkti kogunud Saarniitu konkurendid enam püüda ei suuda. Jurcinsil on enne viimast etappi teisena 56 ja Tiinasel kolmandana

Rõuge kiirmaleturniiri esikoht läks Lätti

Laupäeval toimunud Rõuge kiirmaleturniiri ja ühtlasi ka Võrumaa lahtised meistrivõistlused kiirmales võitis rahvusvaheline meister Roland Berzinš Lätist, kes kogus seitse punkti kaheksast võimalikust. Esikolmikusse jõudsid veel suurmeistrid Jaan Ehlvest ja Kaido Külaots 6,5 punktiga. Parima Võrumaa maletajana oli viis punkti kogunud Siim Kanep kümnes. Neli punkti kirja saanud Ülar Lauk sai 20. koha. BEKO maleturniiride

Eliise Hollas mängis Eesti naiskonnaga Soomes

Eliise Hollas kuulus tublisti noorendatud Eesti võrkpallinaiskonda, kes mängis läinud nädalal Soomes 14. Sorv-Elektro Volley turniiril. Alagrupis kaotas Eesti Women Volley naiskonnale, mille treeneriks on nüüd kunagine Võru VK meeskonna juhendaja Aigor Kaibald, 1:2. Seejärel võideti LP Kangasala 2:1 ja LiigaEura 2:1. 5.-6. koha mängus kaotas Eesti naiskond Orivesi Ponnistusele 1:3.