Eesti võistkond pääses rahvuste krossil finaali

Motokrossi rahvuste karikavõistlustel Saksamaal Teutschenthalis pääses Esti tiim tänasest kvalifikatsioonist üheksanda kohaga homsesse finaali. Head sõitu tegi Tanel Leok, kes saavutas vabaklassi sõidus belglase Clement Desalle’i ja USA krossimehe Justin Bracia järel kolmanda koha. MX1-klassis oli Gert Krestinov 15. ja MX2-klassis Erki Kahro 18., need sõidud võitsid vastavalt austraallane Brett Metcalfe ja sakslane Ken Roczen.

Heitlus III liiga lõunatsooni võidu nimel jätkub

Võru JK kaotas täna küll Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas võõrsil EMÜ SK meeskonnale 2:3, ent võimalus lõunatsoonis esikoht võita pole Võru jalgpalluritel veel kuhugi kadunud. Ülenurme stadionil peetud mäng algas võrulastele õnnetult – 23. minutil jäädi Kristjan Kimmeli omaväravast 0:1 kaotusseisu. Veelgi hullem, järgmise tosina minutiga lõid vastased kaks väravat ja kümme minutit enne vaheaega

Haanja 100 võitis valitsev maailmameister Christoph Sauser, 100 miili sõidu Tarmo Mõttus

Kümnenda Haanja 100 rattamaratoni võitis valitsev rattamaratoni maailmameister Christoph Sauser Šveitsist, Eesti ainus mägirattaproff Martin Loo vandus talle alla viimasel 500 meetril. Kuuendat korda võistlusel kavas olnud 100 miili distantsil oli juba viiendat korda parim Tarmo Mõttus. Eelmise kahe aasta võitja Loo jaoks algas tänane võistlus dramaatiliselt, kui ta juba pärast kümne kilomeetri läbimist pööras

Pooliku koosseisuga Võru JK II sai suure kaotuse

Kümnekesi mängule läinud Võru JK II kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas võõrsil SK Imavere Forsile 0:10 (0:7). Imavere meeskond kindlustas endale sellega lõunatsooni esikoha. Võru JK duubli kõigi aegade suureskoorilisemal kaotusel on oma põhjused: mitu duubli paremat mängijat mängib täna esindusmeeskonna eest, kes sihib III liiga võitu. Samas polnud võimalik täiendust saada oma järelkasvumeeskonnast,

Navi Vutiselts kaotas koduväljakul FC Otepääle

Navi Vutiselts pidi Eesti jalgpallimeistrivõistlustel teist mängu järjest kaotusekibedust tunnistama, jäädes täna hooaja viimases kodumängus Väimelas väravateta lõppenud esimese poolaja järel lõpuks 1:3 alla FC Otepääle. Navi meeskonna ainsa värava lõi kohtumise 68. minutil Gris Kallas seisuks 1:1. III liiga lõunatsoonis on Navi Vutiselts langenud üheksandaks. Allapoole kukkumine meeskonda ei ähvarda, kuues koht on aga