Eesti tiim lõpetas rahvuste krossil esikümne

Eesti koondis, kuhu kuulus ka Tanel Leok, sai Saksamaal Teutschenthalis rahvuste motokrossil kümnenda koha. Aasta tagasi oli Eesti rahvuste krossil seistmes. Finaal algas täna MX1- ja MX2-klassi sõiduga, mille võitis seitsmekordne maailmameister Antonio Cairoli (Itaalia). Gert Krestinov sai 21. ja Erki Kahro 32. koha. Teises sõidu (vabaklass ja MX2) lõpetas Tanel Leok kuuendana, Erki Kahro

Kindel võit tõstis FC Aspeni tabelis teiseks

FC Aspen alistas täna Väimelas Eesti jalgpallimeistrivõistlustel FC Elva II meeskonna 6:0 ning tõusis IV liiga lõunatsoonis teisele kohale. Artur Palok lõi Aspeni kasuks väravat, ühe tabamuse lisasid Erki Alliksoo, Janar Urbanik, Raul Juur ja Gaspar Vainula. Tsoonivõidu endale juba taganud Imavere Forsi järel on Aspenil nüüd teisena 40 punkti (18 mängust). Tartu JK Welco

Rallisprindihooaeg lõppes Kehalas

Rakvere lähedal Kehala ringil eile sõidetud Eesti rallisprindi meistrivõistluste viimasel etapil said Vaiko Samm ja Raigo Press (Subaru Impreza) neliveoliste klassis seistmenda ning Steven Viilo ja Robert Loštšenikov (Mistubishi Lancer Evo VI) üheksanda koha. Kõigis kolmes voorus oli kiireim endale juba varem meistrikulla kindlustanud Georg Gross (Ford Focus WRC), kelle kõrval sel korral istus Oleg