Võit tuli ära! III liiga tuline esikohamäng lõppes lisaajal Võru JK jalgpallimeeskonna triumfiga

Võru JK jalgpallimeeskond võitis täna õhtul Tallinnas Sportland Arenal peetud Eesti III liiga finaalis Paide Linnameeskonna duubli lisaajal 2:1. „Võib öelda, et hooaja viimane mäng oli ka meie tänavune parim mäng. Täna oli hea treener olla ja kõrvalt vaadata, kuidas poisid üksteist toetasid ja kõik 120 minutit võitlesid,” ütles Võru JK treener Tauno Kikas. Meeskonnale

Bobby Pokkerit moositi tüngakõnega uude klubisse

Võru Danpower/Noortekoondise võrkpallimeeskonna sidemängija Bobby Pokker sattus täna Power Hit Radio hommikuse tüngakõne „ohvriks”, kirjutas Õhtuleht. Igal tööpäeva hommikul helistavad saate „Kickstart” juhid Kristjan Rabi ja Andres Puusepp ühele inimesele ning katsuvad teda ninapidi vedada. Pokkerile luisati, et helistajaks on Rakvere VK peatreener Rainer Vassiljev, kes pakkus võrulasele kohta oma meeskonnas. Pokker, kes tunnistas, et

Rõuges ülehomme terve päev jalgpallilahinguid

Rõuge kunstmuruväljakul peetakse laupäeval jalgpalliturniir Rõuge Sügis Cup, kus osaleb kümme meeskonda. Kohal on kõik paremad Võrumaa tiimid: Rantipol, Navi Vutiselts, FC Aspen, Kuperjanovi JP, Parksa, Baumax/Veemäe ning loomulikult Rõuge jalgpallurid kahe võistkonnaga, kaugemalt toob külakosti Valga FC Warrior. Meeskonnad loositakse alagruppidesse kell 9.30, mängud algavad kell 10. Turniir lõpeb umbes kella 17.30 paiku.

Sangaste sai tabelisse kolmanda võidu

Võrumaa spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võttis täiseduga jätkav Sangaste eile kolmanda võidu, kui alistas Kuldres Club Tartu 68:52 (34:21; Janar Jeets 16 – Peeter Vaas 18). Kuldre kool kaotas Võru vallale 65:74 (32:37; Eiko Roosimaa 20 – Paavo Kaiv 26).

Lisaajal Tartu Kalev/Estiko üle napi võidu saanud Võrumaa KK on esiliigas oma alagrupi liider

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esilliigas võitis Võrumaa KK täna võõrsil oma lähima konkurendi Tartu Kalev/Estiko lisaajal 71:70 (60:60, 34:29) ning hoiab viie võidu ja ühe kaotusega alagrupis esikohta. Punkt-punkti-mängus möödunud lisajal viisid Fredi Parkeri 2+1 punkti võrulased 16 sekundit enne lõpusireeni kahe silmaga ette. Kuus sekundit enne lõppu ei saadud vastaste täpse vabaviske järel küll lauda

Kaotus pani Famila/Võru VK raskesse seisu

Famila/Võru VK kaotas täna Eesti naiste võrkpallikarikavõistluste esimeses veerandfinaalmängus kodus Tartu Ülikoolile 0:3 (-20, -20, -22) ning on enne tuleval kolmapäeval Tartus peetavat korduskohtumist väga raskes seisus – edasipääsuks tuleb tartlannad alistada 3:0 või 3:1 ja võita seejärel ka nn kuldne geim. Esimeses geimis võrulannad algul juhtisid, kuid geimi keskel haarasid mänguohjad vastased ning tüürisid

Võru JK jalgpallimeeskond üritab eduka hooaja lõpuks tordile veel ka kirsi peale saada

Võru JK jalgpallimeeskonnal seisab homme, 31. oktoobril ees hooaja ja ehk ka kogu klubi ajaloo tähtsaim mäng – III liiga finaal Paide Linnameeskonna duubliga. Kohtumine Tallinnas Sportland Arenal algab kell 20.30. „Mehed on juba eduka hooaja teinud ja põhieesmärgi saavutanud, aga nüüd oleks magus hooaja lõppu veel kirss tordile saada. Raske saab see loomulikult olema,

Isikliku rekordi teinud Marko Traks võitis
oma esimese täiskasvanute MM-kulla

Võrulane Marko Traks võitis täna Prahas WPC (World Powerlifting Congress) lamades surumise MMil üle 140 kg kaaluvate meeste konkurentsis kuldmedali. Tänane kuld on 24aastase Traksi esimene medal täiskasvanute tiitlivõistlustel. Varem on ta tulnud mitmekordseks WPC noorte Euroopa meistriks ja juunioride maailmameistriks. „Jippikajeee, see kõige magusam medal. Nüüd on mul terve mastirida käes,” rõõmustas Traks oma