EKSLi teatejooksuvõistluselt esikoht Võrru

Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi võistkond võitis täna Tõrvas Eesti koolispordiliidu teatejooksude võistlustel 10.-12. klasside arvestuses esikoha. Pendelteatejooksus saavutati esikoht ja maastikuteatejooksus kolmas koht. Võidukasse võistkonda kuulusid Toni Nurmeots, mil Haljend, Rait Kooser, Martin Paakspuu, Karl Olaf Ott, Allan Katšmazov, Merli Ilves, Anett Hollas, Ketter Laurits, Anett Välimets, Karina Prants ja Eliise Sarik. Põhikooliastme arvestuses oli Kreutzwaldi

Esimene tüdrukute jalgpallimeister on Rõuge

Esmakordselt peetud Võrumaa koolide 6.-9. klasside tüdrukute jalgpallimeistrivõistlused võitis Rõuge põhikooli võistkond, kus mängisid Margot Ansberg, Brigita Veronika Pähn, Keity Johanson, Sirli Jaaska, Anne-Mari Männiste, Kristi Teder, Kätriin Randla, Aire Pruus ja Deivi Tuusis. Eile Puigal peetud turniiril võitsid Rõuge tüdrukud kindlalt kõik neli mängu. Teiseks tulndud Võru Kesklinna kool alistati 2:0 ja kolmanda koha

Eesti karikasarjas loositi veerandfinaalpaarid

Täna loositi tänavuste Eesti võrkpallikarikavõistluste veerandfinaalpaarid. Meeste turniiril sai Danpower Võru/Noortekoondis vastaseks Rakvere VK, Famila/Võru VK naiskond läheb aga vastamisi Tartu Ülikooliga. Veerandfinaalseerias peetakse kaks kohtumist, naistel tuleb mängud ära pidada 10. novembriks ja meestel 1. detsembriks.

Spordistipendiumi saajate seas on kolm võrulast

Kultuuriminister Rein Lang kinnitas riigi spordistipendiumide komisjoni ettepaneku ja määras teisel poolaastal riikliku spordistipendiumi kokku 72 sportlasele. 140eurose kuustipendiumi saajate hulgas on ka kolm Võrumaa sportlast: kahevõistleja Han Hendrik Piho, laskesuusataja Regina Oja ja motosportlane Aigar Leok.

Eesti enduromeeskond on üheksas

Sardiinias jätkuval International Six Days Endurol on Eesti meeskond pärast kahte võistluspäeva üheksas, kaotades liidrikohal olevale Prantsusmaale ligi 28 minutiga. Teine päev kulges mööda sama ringi, kus sõideti ka esmaspäeval, läbiti 231 kilomeetrit ja kuus testi. World Trophy ehk siis rahvuskoondiste sõitjate individuaalarvestuses on Aigar Leok (pildil) parimana eestlasena 20. kohal. Martin Leok on 47. Foto: Martin Mand

Viik jätis trumbid FC Helios Võru poiste kätte

FC Helios Võru B1-klassi jalgpallimeeskond viigistas eile võitluses II liiga tsoonivõidu eest koduplatsil 1:1 oma põhikonkurendi FC Elvaga. Võrulaste värava kõi Mihkel Lipingu söödust Jürgen Kolk. Võru meeskond, kel pidada veel üks võõrsilmäng Petseri LNSKga, edestab nüüd Elvat kolme punktiga, ent konkurentidel on ees veel kaks mängu. Kui Võru poisid Petseris võidavad, on esikoht igal