Eesti lõpetas ISDE läbi aegade parima tulemusega

Eesti enduromeeskond saavutas täna Itaalias Sardiinias lõppenud International Six Days Endurol üheksanda koha. Esikümnesse jõuti esmakordselt, varasemast on kirjas 14. ja 16. koht. „Suur tänu kogu meeskonnale ja taustajõududele, ilma kelleta oleks see keeruline olnud,” ütles Eesti meeskonna liider Aigar Leok. „Meeskonna koht on hea ja kui oleme maailma enduros top-10 riikide hulgas, ütleb see

Danpower Võru/Noortekoondis alustas kaotusega

Danpower Võru/Noortekoondis alustas võrkpalli Schenker liiga mänge täna Põltsamaal 0:3 (-14, -20, -15) kaotusega Tartu Bigbankile. Kaotajaist oli resultatiivseim Martin Kammer, kelle arvele kogunes 8 (pluss-miinus süsteemis -1) punkti. Teistest võrulastest teenis Joonas Popman 6 (+3) punkti, esimeses geimis käis platsil ka sidemängija Bobby Pokker. Tartu meeskonna parimad olid 10 punktiga (vastavalt +7 ja +6)

Juunioride Balti karikavõistlustel orienteerumises võistleb Eesti koondises seitse OK Võru noort

Soomes Espoo lähedal Nuuksio rahvuspargis toimus täna orienteerumise Baltic Junior Cupi tavarajavõistlus, kus Eesti koondises startis ka seitse OK Võru noort. Parima koha sai neist Marianne Haug, kes kuni 18aastaste neidude konkurentsis sai 11. koha. Silvia Luup oli samas vanuseklassis 20. ja Laura Joonas kaks aastat vanemate neidude seas 22. Noormeestest oli edukaim Lauri Pähn,

Navi Vutiselts sai võõrsil kümnekesi suure kaotuse

Navi Vutiselts kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis täna võõrsil suurelt 1:6 (1:3) SK Tääksile. Mänguks vaid kümme meest kokku saanud Navi Vutiselts jäi juba esimese poole tunniga 0:3 kaotusseisu, kusjuures üks neist väravatest oli Margus Mõttuse omavärav. 32. minutil õnnestus Eleri Jürisaarel küll vahet vähendada, kuid teisel poolaja keskel saatsid Tääksi jalgpallurid kümne minuti

Ivar Ivanov võitis Tartu linnamaratoni

Võru staier Ivar Ivanov võitis täna uue isikliku rekordiga 2:34.27 Tartu linnamaratoni. „Ajaga olen väga rahul. Sihtisin esikohta, aga ennekõike tahtsin joosta kiiremini kui eelmisel aastal,“ ütles Ivanov. „Rajal on kurve väga palju ja tõuse ka, aga mulle see rada miskipärast istub väga hästi ja siin on mul mõlemal aastal parimad jooksud välja tulnud.” Teiseks

Mõru viik seadis Võru JK olukorda, kus viimase vooru mängus rahuldab meeskonda vaid võit

Võru JK viigistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistlustel koduplatsil 1:1 FC Tartuga, mis tähendab, et III liiga lõunatsooni võitmiseks ja otse II liigasse pääsemiseks tuleb Viljandi JK Tulevik Vanakesed nädala pärast võõrsil kindlasti alistada. „Mõru maik jäi tänasest mängust, pingutasime küll, aga kasu ei midagi,” ütles Võru JK mängiv treener Tauno Kikas. Võru meeskond jäi üsna kohtumise