Danpower Võru/Noortekoondis kaotas pärnakatele

Danpower Võru/Noortekoondis pidi tänases võrkpalli Schenker liiga mängus tunnistama Pärnu VK kindlat 3:0 paremust. Võrus peetud mäng oli tasavägine poole esimesest geimist, mil võõrustajad juhtisid 13:12, kuid siis panid pärnakad oma võimsuse ja kogemused maksma ning läksid oma teed. Danpower Võru/Noortekoondis kaotas esimese geimi 15:25, teise 13:25 ja kolmanda 15:25. Danpower Võru/Noortekoondist täna juhendanud Marko

FC Aspen tegi võiduga pika sammu III liiga poole

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis võitis FC Aspen täna võõrsil Tartu Ülikool Fauna 4:1 ning on enne viimast vooru kinni teises kohas, mis annaks tulevaks aastaks otsepääsu III liigasse. Vastased tegid Aspeni elu oodatust palju kergemaks, sest tulid oma kodumängule vaid üheksakesi. Skoori avas 18. mänguminutil Janar Urbanik ning viis minutit enne poolajavilet lõi Sander

Kaotus kahandas Võru JK II meeskonna edasipääsuvõimaluse minimaalseks

Võru JK duubli šansid Eesti jalgpallimeistrivõistlustel III liigasse tõusta kahanesid oluliselt, sest täna kaotati IV liiga lõunatsoonis kodus Tartu JK Tammeka III meeskonnale 1:2 (0:1). Võrulastele sai saatuslikuks suutmatus väravavõimalusi realiseerida. Ainuüksi mängu esimesel poolajal oli väljakuperemeestel viis-kuus suurepärast võimalust ja teisel poolajal veel vähemalt sama palju, kolistati küll latti, ent pall suudeti vastaste väravavahi

Markus Männik aitas Eesti rammumehed võidule

Võrulane Markus Männik aitas Eesti rammumeeste tiimil eile Tallinnas alistada maailmaliiga tugevamate rammumeeste võistkonna. Veel kuulusid vastastest kuue ala kokkuvõttes punktidega 204:186 jagu saanud Eesti võistkonda Lauri Nämi, Rauno Heinla, Meelis Peil, Kalev Kripp ja Gunnar Gimbutas. Külalisi esindasid Serbia, Poola, Venemaa, Soome, Läti ja Hollandi rammumehed. Individuaalselt oli Männik 12 mehe seas kaheksas, esikoha

Võru judopoistele Tartus kuus esikolmikukohta

Eile Tartus peetud traditsioonilisel noorte sügisturniiril judos saavutasid Võru Rei judokatest esikoha Henri Neeve ja Erik Roosik. Mõlemad maadlesid C-klassis, esimene kuni 46kiloste ja teine kuni 55kiloste poiste seas. Teise koha saavutasid B-klassis Tarvo Jõgeva (-66 kg), C-klassis Joosep Kikas (-38 kg) ja D-klassis Kevin Ilves (-25 kg). Märt Uibo (-46 kg) tuli C-klassis kolmandaks.

Palju õnne! Kalle Samarüütel 50

Täna saab 50aastaseks Antsla korvpallitreener ja -kohtunik ning kehalise kasvatuse õpetaja Kalle Samarüütel. 1990ndate aastate lõpust alates Antsla, hiljem Võru KK korvpallimeeskonda juhendanud Samarüütli treeneritöö seniseks tippsaavutuseks on meeskonna viimine Eesti meistrivõistluste esiliiga võidule 2010. aasta kevadel. Sellega lunastas Võrumaa meeskond toona järgmiseks hooajaks pääsme ka meistriliigasse. Kalle Samarüütel. Foto: Priit Lööper