Võrust pärit tuletõrjesportlane võitis MM-hõbeda

Eesti meeskond, kuhu kuulus ka Võrust pärit Ragnar Lai (23), võitis eelmisel nädalal Lõuna-Koreas toimunud tuletõrjespordi MMil mootorpumbaga hargnemises hõbemedali. Tegu on Eesti koondise esimese hõbemedaliga selle alla MMide ajaloos. Eesti tiimi, mis ühtlasi püstitas 28,96 sekundiga ka uue Eesti rekordi, kuulusid veel Margo Tammepõld, Andro Oviir, Marek Kaldmäe, Timo Laks, Lembit Laks ja Gert

Tehvandi sügisjooksult kaks esikohta

Laupäeval toimunud suusatajate Tehvandi sügisjooksul võitsid Võru spordikooli lastest esikoha Annemarii Bendi (N14) ja Johanna Udras (N12). Taavi Perv (M16) ja Karl Sebastian Dremljuga (M14) saavutasid teise ning Robin Reismann (M14), Toni Andree Saarepuu (M10) ja Karoliine Kuus (N18) kolmanda koha.

Võru tüdrukud aitasid Eestil Riias turniiri võita

Eesti 1996. aastal ja hiljem sündinud tütarlaste võrkpallikoondis, kuhu Võru tüdrukutest kuulusid Brita Saare ja Heleene Hollas (tagareas paremalt teine ja kolmas), võitis nädalavahetusel turniiri Riias. Reedel sai Eesti 3:0 jagu nii Valgevene koondisest kui ka Riia võistkonnast, laupäeval alistati Läti 3:1 ja eile Leedu 3:0. Eesti selle vanuseklassi tüdrukud saavad tuleval suvel mängida omaealiste

Baltic Junior Cup lõppes teatevõistlusega

Soomes Espoo lähedal orienteerumise Baltic Junior Cupil eile kavas olnud teatevõistluse võitis Lõuna-Rootsi III võistkond. OK Võru noortest jooksid Janek Piirisild ja Lauri Pähn üheksandaks tulnud Eesti II võistkonnas, Silvia Luup ja Tanel Papp 18. koha saanud Eesti IV võistkonnas ning Marianne Haug, Laura Joonas ja Kevin Koskinen eelviimase ehk 23. kohaga leppima pidanud Eesti

Mari-Liis ja Tarmo Mõttus võitsid esikoha
nii Elva kui ka Kambja sügiskrossil

Haanja rattaklubi sõitjad võistlesid nädalavahetusel edukalt sügiskrossidel. Laupäeval Elvas peetud Tartumaa meistrivõistlustel võitsid oma vanuseklassis esikoha Mari-Liis ja Tarmo Mõttus, Sander Nool oli 12. ja Sven Liivamägi 23. Eile Kambjas olid Mari-Liis ja Tarmo Mõttus taas võidukad, kuigi sõit ei kulgenud viperusteta. „Mul purunes kolmandal ringil kumm ja pidin ligi poolteist kilomeetrit jooksma, et tehnilisse