Võrumaa KK sai tabelisse kolmanda võidu

Kahe Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga alagrupimänge kahe võiduga alustanud meeskonna tänases vastasseisus alistas Võrumaa KK võõrsil Ambla SK 83:52. Viie minutiga 14:4 juhtima läinud Võrumaa korvpallurid dikteerisid tervet esimest poolaega ning vaheajale mindi nende 47:28 eduseisus. Parimana oli Veljo Varese arvel juba 18 punkti. Teisel poolajal töötas Võrumaa meeskond täistuuridel edasi. Enne viimast kümmet minuti juhiti

Parimad orienteerujad on Mõniste koolis

Haanja vallas Ruusmäel täna peetud Võrumaa koolinoorte meistrivõistlustel suundorienteerumises olid nelja esikohaga edukaimad Mõniste kooli lapsed. Esikohti jagus kümnesse kooli. M20 klassi kaks paremat Sander Lembra (vasakul) ja Anti Sõukand. Foto: Võrumaa spordiliit Võitjad. M20 Sander Lembra (Parksepa KK). M18 Marved Silm (Vastseliina KK). Paarid Germo Alliksoo ja Are Jaagup Tammiksaare (Varstu KK). M16 Lauri

Schenker liigas tehtud vangerdused sünnitasid Võru SK/VK esiliiga võrkpallimeeskonna

Võru SK/VK võrkpallimeeskond alustab homme Eesti meistrivõistluste esiliigamänge, esimeses kohtumises minnakse võõrsil vastamisi Lähte ÜG/Põltsamaaga. Algselt polnud võrulastel plaanis esiliigas mängida, kuid selleni viis Võru VK meeskonna asendamine Schenker liigas Danpower Võru/Noortekoondisega. Võru esiliigameeskonna eest võivad mängida ka Danpower Võru/Noortekoondise ridadesse kuuluvad Martin Kammer, Bobby Pokker ja Martin Lukka. Kevadel laiali jooksnud Võru VK tiimist