Kuldre korvpallurid võitsid teise mängu järjest

Kuldre kooli korvpallimeeskond oli Võru spordiseltsi Kalev meistrivõistlustel teist päeva järjest võidukas, kui alistas täna Osula 64:49 (18:27). Kuldre kasuks viskasid nii Eiko Roosimaa, Jaan Ringinen kui ka Avo Kirsbaum 12 punkti, Osula meeskonna parim oli 25 silmaga kuus kaugviset tabanud Veiko Maidla.

Timmo Mõts võitis E2-klassis kestvuskrossisarja

Timmo Mõts sai täna Pärnumaal Paikuse vallas Reiu karjääris peetud Eesti kestvuskrossimeistrivõistluste viimasel etapil soolotsiklite absoluutarvestuses seitsmenda koha, oli E2-klassis parim ning tuli viie etapi kokkuvõttes ka E2-klassi Eesti meistriks, edestades kolme punktiga Peeter Volokitinit. Samas võistlusklassis viiest etapist kahel osalenud Martin Leok oli kokkuvõttes kaheksas. Quadracerite sõidus oli Rene Tarend viimasel etapil kaheksas, harrastajate

Ivar Ivanovi saagiks langes taas nii Munamäe–Võru jooksu kui ka kogu pikamaajooksusarja võit

Munamäe–Võru maastikujooksu võitis Ivar Ivanov, kes tuli ühtlasi ka tänavuse Võrumaa pikamaajooksusarja võitjaks. 29aastasel Võru Lõunalõvi jooksumehel kulus umbes 13 km pikkuse raja läbimiseks aega 43.14,1. Teisena oli finišis Anti Puustus (+1.03,0) Tartumaalt ja kolmandana võrulane Margus Koor (+1.50,2). Esikuuikusse mahtusid veel Vastseliinast pärit Karel Hussar (+2.26,6), tartlane Allar Soo (+4.04,9) ja Olav Paris (+4.17,4)

Kuldre kool võitis võõrsil Antsla meeskonda

Antsla korvpallimeeskond sai eile Võru spordisetsi Kalev meistrivõistlustel valusa kaotuse, kui jäi koduplatsil 62:65 (28:22) alla Kuldre koolile. Kuldre tegi suure vahespurdi kolmandal veerandajal, mille võitis 19 punktiga, ning ehkki Antsla suutis viimase kümne minutiga kümme punkti tagasi mängida, võiduks sellest ei piisanud. Üleplatsimees oli võitjate kasuks 36 punktiga visanud Eiko Roosimaa, veel mõne aasta